PROGLAŠENJE SPORTAŠA GRADA POŽEGE ZA 2012.GODINU
Subota, 02 Veljača 2013
MARTINA LOVRIĆ I ZORAN ŠPOLER  SPORTAŠI GRADA POŽEGE 2012 GODINE pler_-lovri-tn.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  PROGLAŠENJE  SPORTAŠA GRADA POŽEGE ZA 2012.GODINU

 

 U izboru sportaša godine sudjelovali su članovi Izvršnog odbora Požeškog športskog saveza i sportski novinari grada Požege.

 

 

  perpektivni-tn.jpg     KATEGORIJA:  PERSPEKTIVNI SPORTAŠI GRADA POŽEGE
       
Antun  Štivičić -KOŠARKAŠKI   KLUB   POŽEGA
Ana Vojtulek       -ŽENSKI  KOŠARKAŠKI KLUB POŽEGA
Marko Žuljević    -ŠPORTSKI NOGOMETNI KLUB  SLAVONIJA
Bernard Skeledžić -NOGOMETNI KLUB  POŽEGA
Luka  Čajka    -GIMNASTIČKO DRUŠTVO  SOKOL
Helena Biondić    -GIMANSTIČKO DRUŠTVO SOKOL
Karlo Andrišek     -KICKBOXING KLUB BUSHIDO
Lovro  Farkaš     -RUKOMETNI KLUB POŽEGA
Mihaela Devčić    -ŽENSKI RUKOMETNI KLUB POŽEGA
Luka  Brus     -KARATE DO KLUB POŽEGA
Dora Janković     -ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB VALLIS AUREA
Tibor Kakuk     -GRADSKI ŠAHOVSKI KLUB POŽEGA
Iva Papac    -ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB POŽEGA
Nagrade je uručuo najtrofejniji nogometni trener i član Izvršnog odbora Požeškog športskog saveza gospodin Dragutin Krizmanić

 

 

kadetkinje-tn.jpg

 

KADETKINJE

1.MJESTO : Tonka Pavelić – GIMNASTIČKO DRUŠTVO SOKOL

2.MJESTO : Petra Banović -  ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB VALIS AUREA

3.MJESTO : Petra Lovrić  – ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB POŽEGA
       

 Nagrade je uručio gospodin Vladimir Protić , Kronika Požeško-slavonska

 

 

 

 

 

 

kadeti-tn.jpg

 

KATEGORIJA :KADETI 

1.MJESTO: Bruno  Jovanović – JUDO KUB JUDOKAN

2.MJESTO Bruno Devčić – GIMNASTIČKO DRUŠTVO  SOKOL 

3.MJESTO  Erik  Hajpek -GRADSKI ŠAHOVSKI KLUB POŽEGA

 

 

 

 

 

 

 

juniorke-tn.jpg

 

 KAATEGORIJA: JUNIORKE

1.MJESTO :  Tea Skanija Đakić – KICKBOXING KLUB BUSHIDO

2.MJESTO:  Karla Glasnović    –  ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB VALLIS AUREA 

3.MJESTO:  Ivana  Žanić    – ŽENSKI  KOŠARKAŠKI KLUB POŽEGA

Nagrade uručuje predsjednik Požeškog športskog saveza gospodin Krešimir Pavelić 

 

 

 

 

 

juniori-tn.jpg

 

 KATEGORIJA JUNIORI

 1.MJESTO : Matko Prpić -  BOKSAČKI KLUB GRACIANO

 2.MJESTO:Roberto Šimunović – MOTO KLUB POŽEGA PROMET

 3.MJESTO:Marko Batori – BRDSKO BICIKLISTIČKI KLUB POŽEGA

 

 

 

 

 

 

 

sportai_sa_invalideteom-tn.jpg

 

KATEGORIJA: SPORTAŠ OSOBA S INVALIDITETOM 

 1.MJESTO :  Stjepan Matijašević – BOĆARASKI KLUB NADA

 2.MJESTO : Vlado Deanović  – POŽEŠKI ŠPORTSKI SAVEZ GLUHIH

 3.MJESTO:  Željka Peška –ŠPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH  ZLATNA DOLINA

 Nagrade je uručuo gradonačelnik grada Požege i zastupnik u Hrvatskom saboru gospodin Zdravko Ronko.
   

 

 

 

 

seniorke-tn.jpg

 

SENIORKE:

 1.MJESTO :  Martina Lovrić   – ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB  POŽEGA

 2.MJESTO : Sara Kakuk – ŽENSKI RUKOMETNI KLUB POŽEGA

 3.MJESTO : Maja Grdiša  – SRELJAČKI KLUB POŽEGA

 Nagrade je uručuo gradonačelnik grada Požege i zastupnik u Hrvatskom saboru gospodin Zdravko Ronko.
   

 

 

 

 

 

seniori-tn.jpg

 

 SENIORI:

1.MJESTO : Zoran Špoler – GRAĐANSKO STRELJAČKO DRUŠTVO  POŽEGA 1871

2.MJESTO : Nevio Berdi   - ŠPORTSKI NOGOMETNI KLUB  SLAVONIJA

3.MJESTO :Matej Jaroš - MOTO KLUB POŽEGA PROMET 

 Nagrade je uručuo gradonačelnik grada Požege i zastupnik u Hrvatskom saboru gospodin Zdravko Ronko.
   

 

 

 

treneri-tn.jpg

 

 NAGRAĐENI TRENERI:

Krešo Poleti - ŠNK Slavonija

Jurković Hrvoje - ŽRK Požega

Igor Krizmanić - KBK Bushido

 Nagrade je uručuo gradonačelnik grada Požege i zastupnik u Hrvatskom saboru gospodin Zdravko Ronko.
   

 

 

 

 

udruge_inv-tn.jpg

 

 KATEGORIJA NAJBOLJA ŠPORTSKA UDRUGA OSOBA SA INVALIDITETOM:

 

 1.MJESTO BOĆARSKI KLUB NADA

 2.MJESTO :  KUGLAČKI KLUB GLUHIH VALIS AUREA

 3.MJESTO : ŠPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH  ZLATNA DOLINA 

 Nagrade je uručuo gradonačelnik grada Požege i zastupnik u Hrvatskom saboru gospodin Zdravko Ronko.
   

 

 

enske_udruge-tn.jpg

KATEGORIJA:ŽENSKE UDRUGE

 

1.MJESTO :  ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB POŽEGA  

  2.MJESTO:  ŽENSKI ODBOJKAŠKI  KLUB  VALLIS AUREA

 3.MJESTO:  ŽENSKI RUKOMETNI  K LUB POŽEGA 

 

 

 

 

 

 

muke_udruge-tn.jpg

 

KATEGORIJA: MUŠKE UDRUGE

 1.MJESTO :  ŠPORTSK I  NOGOMETNI  KLUB  SLAVONIJA

 2.MJESTO:  KOŠARKAŠKI KLUB POŽEGA

 3.MJESTO : GRAĐANSKO STRELJAČKO DRUŠTVO  POŽEGA 1871  

 

 

 

 

 

 

vlado_jani-tn.jpg

 

TROFEJ POŽEŠKOG ŠPORTSKOG SAVEZA ZA ŽIVOTNO DIJELO:

VLADO JANIĆ - NK LIPA STARA LIPA

 

Delegiranje sudaca

Delegiranje sudaca

Mjesečni raspored

Sportska događanja u mjesecu

Anketa

Jeste li zadovoljni kvalitetom sporta u Požegi?
 
Smatrate li da je Gradu Požegi najpotrebniji-a:
 





Zaboravili ste šifru?