Nedjelja, 21 Veljača 2016 01:00

Džudaši požeškog Judokana osvojili 17 medalja na Međunarodnom turniru u Zagrebu

ZAGREB - Na I. Međunarodnom judo turniru „BLACK BELT OPEN 2016” koji je organizirao istoimeni zagrebački klub održanom u subotu 20. veljače u Sportskoj dvorani „Sutinska vrela ” požeški džudaši ostvarili su odlične rezultate.

Na turniru je sudjelovalo oko 500 džudaša iz 32 kluba i 5 zemalja.

Judo klub Judokan iz Požege je bio prisutan s 24 natjecatelja u dobnim skupinama od 7 do 16 godina vrativši se iz Podsuseda sa čak 17 medalja.

Prvo mjesto i zlatnu medalju za Požežane u svojoj kategoriji osvojili su i to bez izgubljenog boda u borbama, Šimun Begović, Niko Radić i Ante Knez.

Druga mjesta osvojili su : Angelica Legac, Dololeres Devčić, Leon Galović, Eva Svjetličić, Nikola Raguž, Petar Pečur i Luka Radić.

Treće mjesto osvojili su : Jakov Begović, Matea Janković, Petra Raguž, Ana Prgomet, Leon Drašković, Stanko Matković i Branimir Banko.

Pročitano 2717 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 22 Veljača 2016 11:18