Ponedjeljak, 19 Ožujak 2018 01:00

Članovi Judokana osvojili 6 medalja na Turniru "Turopoljska frka" u Velikoj Gorici

VELIKA GORICA – Proteklog vikenda džudaši požeškog „Judokana“ nastupili su na međunarodnom Judo turniru „Turopoljska frka“ koji je okupio 405 natjecatelja u Velikoj Gorici.

Članovi Judokana postigli su odlične rezultate. Zlatnu medalju je osvojio Šimun Begović, srebro su osvojile Antonela Peči i Veronika Heig dok su se brončanim medaljama okitile Dea Pečur, Iris Šilobodec i Angelika Legac.

Borbu za broncu je izgubio Leon Drašković pa je na kraju zauzeo solidno 5. mjesto. Džudaše Judokana na turniru je vodio njihov trener Dane Milobara.

Pred članovima Judokana sada je njihov turnir u Požegi koji će se u subotu, 24. ožujka 2018. održati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u Požegi.

Pročitano 1553 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Ožujak 2018 10:26