Petak, 24 Svi 2019 02:00

Džudaši Judokana uspješni na turnirima u Zvorniku (BiH) i Rimovskoj Soboti (Slovačka)

RIMOVSKA SOBOTA / ZVORNIK - Požeški Judo klub Judokan je u subotu 11. 05. 2019. sudjelovao na Međunarodnom judo turniru u Rimovskoj Soboti u Slovačkoj. U jakoj konkurenciji od 550 natjecatelja iz 11 država, članovi Judo kluba Judokan su osvojili dvije medalje. Antonela Peći i Angelika Legac su osvojile brončane medalje. Nadomak medalje (5.mjesto) su ostali Šimun Begović, Sara Alaber i Iris Šilobodec. Još su sudjelovali Leon Drašković i Helena Grgić.

U subotu 18. 05. 2019. Judo klub Judokan je sudjelovao na Mđunarodnom judo turniru u Zvorniku (Bosna i Hercegovina). U konkurenciji od 573 judaša iz 57 klubova i 7 zemalja Požežani su osvojilli 5 medalja. Zlatnu medalju je osvojila Antonela Peći, srebrnu medalju je osvojila Veronika Heig, a brončane medalje su osvojili Šimun Begović, Ema Milaković i Anja Krizmanić. Ovaj put medalju nisu uspjeli osvojiti Mateo Crnković i Helena Grgić ali su odradili odlične borbe. Ekipe su vodili treneri Irenka Milobara i Dane Milobara.