Ponedjeljak, 01 Lipanj 2015 02:00

Požeški džudaši osvojili novih 9 medalja

ZAGREB/SOLIN - Požeški Judo klub „Judokan“ prošlog vikenda nastupio je na dva turnira te su u Požegu donijeli novih 9 medalja.

Mlađi natjecatelji sudjelovali su turniru " 25. kup Braće Radić" u Zagrebu koji je okupio 123 natjecatelja iz 16 klubova Hrvatske.

Požežani su na turniru participirali sa 4 natjecatelja od kojih je Ana Prgomet odnijela zlato, Mirta Svjetličić srebro a Leon Drašković i Igor Škrljac brončano odličje.

Na jugu Hrvatske, u Solinu natjecali su se stariji borci koji su sudjelovali na 14 međunarodnom judo turniru "Salona Open" koji je organizirao Judo klub Solin.

Na turniru je sudjelovalo 563 natjecatelja iz 50 klubova iz 12 zemalja.

I ovo natjecanje je bilo uspješno za požeške borce koji su u Požegu donijeli 5 medalja.

Rafael Skeledžić, Filip Mjertan i Marta Pamuklić ( u starijoj dobnoj skupini ) osvojili su brončane medalje, Monika Pavličević je osvojila srebro dok je Marta Pamuklić u svojoj kategoriji osvojila zlatnu medalju.