Ponedjeljak, 09 Listopad 2017 02:00

U Požegi održano 4. kolo Kupa regije Istok u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici - B i C program

POŽEGA - U subotu, 07. listopada 2017. u organizaciji Gimnastičkog društva "Sokol" iz Požege održano je 4. kolo Kupa Hrvatske, regije istok u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici (MŽSG) u B i C programu.

Nastupilo je 9 klubova iz 8 gradova naše regije: Vinkovci, Valpovo, Vukovar, Osijek, Beli Manastir, Đakovo, Sl. Brod i Požega kao domaćin. Na natjecanju je sudjelovalo 180 natjecatelja i to 150 djevojčica i 30 dječaka. Natjecanje je otvorio požeški gradonačelnik Darko Puljašić.

Rezultati MSG:

Ml. kadet C program- LEON PEJŠA- osvojio pojedinačno 4. mjesto

kadetI C program-

NIKOLA MACALJUK- pojedinačno 4. mjesto

MATKO BADROV- pojedinačno 6 mjesto

junior B program- JAN LETIĆ- pojedinačno 1. mjesto

Svi ovi dječaci ostvarili su plasman na Završnicu kupa Hrvatske u B i C programu.

Rezultati ŽSG:

Ml. juniorke C program- ekipno- A. DEVČIĆ, L. MARKANJEVIĆ, R. SALAK, K. KRMPOTIĆ, L. KLINČIĆ, M. LJ. NOSIĆ, L. MAJETIĆ, T. ČAVEC- osvojile su 3. mjesto.

Najbolja pojedinka Tea Čavec zauzela je 2. mjesto

juniorke C program- ekipno- A. GRGIĆ, E.ŠOLIĆ, J. MAJETIĆ, J. NIGOVIĆ, L. KUKIĆ- osvojile su ekipno 3. mjesto.

Najbolje pojedinke Ema Šolić koja je zauzela 5. mjesto i Ana Grgić koja je zauzela 6. mjesto.

Seniorke C program-

ANDREA DOŠLIĆ- pojedinačno 4. mjesto

TONKA PAVELIĆ- pojedinačno 1. mjesto

Juniorka B program- ANTONIA NIGOVIĆ- pojedinačno 2.mjesto.

Ovo je bilo zadnje kolo C i B programa u ovoj sezoni. Mladi požeški gimnastičari su svojim trudom i odličnim rezultatima tijekom cijele sezone osigurali odlazak na Završnicu kupa Hrvatske u C i B programu koje će se održati od  od 3. - 5. 11. 2017. u Nacionalnom gimnastičkom centru ATON u Nedelišću.  To su: Leon Pješa, Nikola Macaljuk, Matko Badrov, Jan Letić, Tea Čavec, Ana Grgić, Andrea Došlić, Antonia Nigović, Tonka Pavelić.

(Foto : Kronika Požeško - slavonska)

Pročitano 2987 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 09 Listopad 2017 14:01