Nedjelja, 29 Studeni 2015 01:00

Poraz košarkaša Požege u Novoj Gradišci

NOVA GRADIŠKA - Košarkaši Požege poraženi su jučer na gostovanju kod KK Strmac rezultatom 74:63 u sklopu 8. kola A2 Hrvatske košarkaške lige Istok.

Požežani su ponovno dobro otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine imali vodstvo od 4 koša razlike (12:16).

Već u drugoj četvrtini domaći košarkaši su stigli tu prednost i na poluvrijeme otišli sa 6 koševa prednosti (37:31).

Do kraja utakmice požeški igrači trenera Daria Richa nisu imali snage za preokret dok su igrači Strmaca održavali tu prednosti i na kraju dobili utakmicu sa 11 poena razlike.

Najbolji kod Požežana bili su Antun Štivičić koji je ubacio 13 poena te Josip Ševkušić sa 11 koševa.

U sljedećem, 9. kolu Požega dočekuje KK Đakovo. Utakmica se igra u nedjelju, 06. prosinca s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

KK STRMAC - KK POŽEGA 74:63 (12:16, 25:15, 24:20; 13:12)

STRMAC - Igor Radosavljević 32, Saša Radosavljević 23, Deni Remenar 9, Dražen Orešković 8, Luka Karaturović 2, Jurica Tokić, Matej Tomac, Dorian Majetić, Ivan Brkić, Ivan Dobričić

POŽEGA - Antun Štivičić 13, Josip Ševkušić 11, Martin Bušić 9, Filip Kojanović 9, Krešimir Herceg 8, Dario Rich 6, Karlo Grgurić 5, Sven Abramović 2, Domagoj Jozić, Marko Leko, Dubravko Lukačević, Luka Grgurić

Pročitano 1942 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 01 Prosinac 2015 13:22