Ponedjeljak, 24 Listopad 2016 02:00

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod KK Rekord Tim (Oriovac) u 2. kolu A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok

SLAVONSKI BROD - Košarkaši Požege poraženi su na gostovanju kod KK Rekord Tim (Oriovac) u sklopu 2. kola A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok. Susret se zbog radova na dvorani u Oriovcu igrao u Sportskoj dvorani "Brod" u Slavonskom Brodu.

Požežani su imali vodstvo na poluvremenu od pola koša (38:39). Nakon što su ekipe bile rezultatski poravnate na kraju treće četvrtine (57:57). Utakmica se prelomila u posljednjoj četvrtini koju su domaći košarkaši dobili rezultatom 19:12. Kod Požege najraspoloženiji je bio Ante Ćališ koji je postigao 24 poena dok je iskusni Krešimir Herceg dodao 19 koševa.

Nakon dva odigrana kola KK Požega je na 8. mjestu sa 2 boda. U sljedećem, 3. kolu igrači trenera Daria Richa u subotu, 29. listopada s početkom u 20,00 sati na svom parketu dočekuju KK Vrijednosnice Osijek II (Darda).

KK Rekord Tim - KK Požega 76:69 (23:22, 15:17, 19:18, 19:12)

KK Rekord Tim - Bruno Čelebija 26, Filip Grgić 17, Pavle Matuško 15, Andro Matuško 9, Egon Primorac 7, I. Škarica 2, Matej Duspara 0, Mihovil Kraljik 0, Igor Kovačević 0, Luka Barbir 0, K. Bradić 0.

KK Požega -  Ante Ćališ 24, Krešimir Herceg 19, Vjekoslav Milevoj 8, Domagoj Lovrić 8, Dario Pejnović 6, Deni Remenar 4, Fabijan Ereiz 0, Marko Štivičić 0, Domagoj Jozić 0, Josip Novak 0.