Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 01:00

Košarkaši Požege poraženi od Rekord tima (Oriovac) u 2. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

POŽEGA  - Košarkaši Požege poraženi su jučer u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc od KK Rekord tim (Oriovac) u 2. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. U prvoj četvrtini Požežani su bili ravnopravni (15:15), ali su gosti u drugoj napravili prednost od 13 poena razlike pa se rezultatom 26:39 otišlo na odmor.

U trećoj četvrtini domaći košarkaši su se vratili u susret i smanjili na šest poena razlike ali su posljednju četvrtinu ponovno izgubili sa 8 poena razlike što je na kraju donijelo gostima uvjerljivu pobjedu od 14 koševa razlike.

U sljedećem, 3. kolu igrači trenera Daria Richa gostuju u Osijeku kod Košarkaške akademije Osijek (24. 11.).

KK POŽEGA - KK REKORD TIM 63:77 (15:15, 11:24, 23:16, 14:22)

KK Požega - Domagoj Lovrić 13, Goran Benić 12, Davor Galić 12, Krešimir Herceg 8, Eugen Bagarić 6, Sven Abramović 6, Filip Kojanović 3, Adam Čeliković 2, Fabijan Ereiz 1, Matej Bošković 0, Andeas Janeš 0, Karlo Duvnjak 0.

KK Rekord Tim - Marko Galić 22, Krešimir Bradić 21, Bruno Čelebija 15, Domagoj Junačko 8, Svan Stojsavljević 7, Matko Jagar 2, Patrik Čukić 2, Dominik Čančar 0, Hrvoje Raspasović 0, Ivan Klaić 0, Dominik Šikić 0.

Pročitano 1918 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 13:50