Utorak, 27 Studeni 2018 01:00

Košarkaši Požege u gostima svladali KA Osijek u 3. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

OSIJEK - Košarkaši Požege svladali su na gostovanju Košarkašku akademiju Osijek u 3. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok i tako došli do prve pobjede u novoj sezoni.

Veći dio susreta ekipe su bile ravnopravne, a na poluvremenu domaći košarkaši su imali vodstvo od 2 poena prednosti (37:35). Igrači trenera Daria Richa do pobjede su došli u posljednjoj četvrtini koju su dobili rezultatom 19:27. Kod Požege najbolji pojedinci utakmice bili su Davor Galić sa 22 i Sven Abramović sa 20 postignutih poena.

U sljedećem, 4. kolu Požežani gostuju u Dardi kod Vrijednosnica Osijek II (01. 12.), a u 5. kolu će na svom parketu ugostiti KK  Vinkovci (08. 12.).

Rezultati 3. kola : Rekord Tim - KK Vinkovci 75:69, Županja - Vrijednosnice OS II 97:66, Belišće - KK Borovo 79:67, KA Osijek - KK Požega 69:74

KA OSIJEK - KK POŽEGA 69:74 (20:19, 17:16, 13:12, 19:27)

KA Osijek -  Filip Zgonjanin 20, Jakov Šarac 14, Petar Sušac 13, Franco Filipović 8, Aleksandar Vuković 7, Niko Lendić 3, Matej Gerber 2, Dominik Greganović 2, Zvonimir Kišurek 0, Mihael Mamić 0, Luka Posavac 0, Nikola Mavretić 0.

KK Požega - Davor Galić 22, Sven Abramović 20, Adam Čeliković 13, Goran Benić 7, Fabijan Ereiz 4, Andeas Janeš 4, Krešimir Herceg 2, Filip Kojanović 2, Fran Abramović 0, Matej Bošković 0, Karlo Duvnjak 0.

Pročitano 1860 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 27 Studeni 2018 14:44