Nedjelja, 03 Siječanj 2016 01:00

Moby dick, Vallis Aurea, Autodijelovi Tokić i C.B. Rubikon osigurali plasman u 1/4 finale 25. BMNT "Požega 2015"

POŽEGA- U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc devetog natjecateljskog dana odigrane su četiri četvrtfinalne utakmice veteranskog turnira i prve četiri utakmice osmine finala fonda nagrada.

Rampa Spin Valis i Alabama nakon 30 minuta odigrali su neodlučeno 0:0. Nakon penala prolaz u polufialale rezultatom 2:1 osigurali su branitelji naslova igrači Rampe.

Kelvin je rezultatom 3:1 bio bolji od Pilane Blatančić. Pogotke za Kelvin postigli su Milivoj Mahaček, Jurica Bešlić i Josip Grbavac. Jedini strijelac za „Blatančiće“ bio je Ivica Stojčević.

Hvidra Požega je pobijedila ekipu Vallis Aurea rezultatom 5:2. Pogotke su postigli Mario Jakovac (2), Josip Pavunčec (2) i Mišo Hodak. Za Aureu zabili su Borislav Jukić i Eduard Pavičić.

Luzeri OG Majetić iz Čaglina su rezultatom 2:0 bili bolji od Krčme Gavran. Oba pogotka postigao je Tomislav Topalović.

U prvoj utakmici osmine finala kod fonda nagrada igrači MNK Moby dicka Batrina su rezultatom 3:1 svladali Crnu legiju. Pogotke za ekipu iz Batrine koja već dvadesetak godina nastupa na požeškom turniru postigli su Krunoslav Dubravac, Goran Abramović i Tomislav Jurković. Za Legiju strijelac je bio Valentino Podobnik.

U izuzetno zanimljivoj utakmici Vallis Aurea je rezultatom 6:3 bila bolja od MNK Plamena. Pogotke za Vallis Aureu postigli su Tomislav Valentić, Ivan Peharda, Vinko Ančurovski, Mario Majstorović i Josip Jakovljević. Igrači Plamena postigli su i jedan autogol dok su za njihovu momčad zabili Josip Šipura (2) i Mirko Bošnjak. Do 34. minute rezultat je bio izjednačen i Plamen je bio ravnopravan suparnik. U samoj završnici iskustvo i kvaliteta igrača Vallis Auree je došla do izražaja te su zasluženo osigurali plasman u četvrtfinale.

U najneizvjesnoj utakmici devetog dana turnira Autodijelovi Tokić su do jedinog pogotka vrijednog prolaza u četvrtfinale došli u posljednjoj, 40. minuti utakmice protiv odlične ekipe Varteksa 97. Pogodak odluke postigao je Marko Banožić.

Branitelj naslova Caffe bar Rubikon samo je u prvom poluvremenu imao malih problema protiv MNK Alabame Mojito bar ali je ipak imao vodstvo od sigurnih 2:0. U drugom dijelu igrači Rubikona potpuno su deklasirali Alabamu i ostvarili pobjedu od uvjerljivih 9:0. Pogotke su postigli Matej Kurjaković (4), Nikola Eller (2), Dario Terzić (2) i Mario Vlaović.

Nakon prvih utakmica osmine finala Rubikon se predstavio kao glavni kandidat za pobjednika 25. BMNT „Požega 2015“.

U nedjelju, 03. siječnja na programu su dvije polufinalne utkmice veterana i preostale četiri utakmice osmine finala fonda nagrada.

Subota, 02. 01. 2016. – 9. dan

Četvrtfinale veterani

16,20 Rampa Spin Valis – Alabama 0:0 (2:1p) (A)

17,00 Valis Aurea – Hvidra Požega 2:5 (B)

17,40 Pilana Blatančić – Kelvin 1:3 (C)

18,20 Luzeri OG Majetić – Krčma Gavran 2:0 (D)

Osmina finala Fond nagrada

19,00 MNK Moby dick Batrina – Crna legija 3 :1 (D)

19,50 Vallis Aurea – MNK Plamen 6:3 (A)

20,40 Autodijelovi Tokić – Varteks 97 1:0 (C)

21,30 Caffe bar Rubikon NG – MNK Alabama Mojito bar 9:0(B)

Nedjelja, 03. 01. 2016. – 10. dan

Polufinale veterani

17,30 Rampa Spin Valis - Kelvin

18,10 Hvidra Požega - Luzeri OG Majetić

18,50 Azzuro Sibinj – NK Eminovci (E)

19,40 MNK Oriovac – Caffe bar Vertigo (F)

20,30 Percom dostava plina SB – NK Slavonija juniori (G)

21,20 Pink panter – SMC Pleternica (H)

Ponedjeljak, 04. 01. 2016. – 11. dan – Četvrtfinale

18,40 Vallis Aurea – Autodijelovi Tokić (1)

19,30 Caffe bar Rubikon – MNK Moby dick Batrina (2)

Srijeda, 06. 01. 2016. – 13. dan – Finale

18,00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO – Fond 18,50 Dodjela pehara i nagrada za 3. i 4. mjesto