Ponedjeljak, 28 Studeni 2016 01:00

Odigrano 7. kolo Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane utakmice 7. kola Malonogometne lige veterana Požega.

U prvom susretu Pilana Blatančić je rezultatom 5:2 svladala Hvidru. Pogotke su postigli Rajko Mijatović (2), Robert Rončević (2) i Robert Hećimović dok su za Hvidru zabili Mario Jakovac i Danijel Štimac.

Standard je protiv Kelvina pogocima Zvonka Jakobovića i Milana Matoševića imao vodstvo od 2:0 do 28. minute ali su u posljednjih 12 minuta utakmice primili 4 pogotka i izgubili rezultatom 2:4. Pogotke za Kelvin postigli su Milivoj Mahaček, Željko Mitrović i Jurica Bešlić (2).

Rampa Spin Valis je rezultatom 4:1 svladala Prvi hrvatski redarstvenik koji je imao vodstvo pogotkom Tomislava Ciganovića već u 1. minuti susreta. Već do poluvremena Rampa je preokrenula rezultat s dva pogotka Zdravka Novaka da bi u drugom dijelu Jako Novak i Zdenko Biondić potvrdili pobjedu Rampe.

Vallis Aurea je s uvjerljivih 5:0 svladala Bećare. Tri pogotka za Aureu postigao je Gojko Soldo, a dva je dodao Stipo Martinović.

Posljednja utakmica kola bila je i derbi kola jer su se sastale dvije vodeće ekipe, Alabama i Euromodul Rijeka. Alabama je povela pogotkom Darka Pandžića, za Euromodul je izjednačio Ivica Vidović, a novo vodstvo Alabami donio je Dinko Šulc. U 17. minuti dosuđen je penal za Alabamu. Kako igrači Euromodula nisu dali da se izvede penal crveni karton dobio je Marijan Bakula koji nije htio napustiti teren pa je sudac Zdravko Matijević svirao kraj utakmice.

U četvrtak, 01. prosinca s početkom u 18,00 sati u prostorijama Požeškog športskog saveza bit će sastanak klubova na kojem će se donijeti konačna odluka oko registracije ove utakmice.

Osmo kolo igra se u nedjelju, 04. prosinca. Sastaju se Bećari – Hvidra (8,00), Prvi hrvatski redarstvenik – Standard (8,50), Vallis Aurea – Euromodul Rijeka (9,40), Kelvin – Alabama (10,30) i Pilana Blatančić – Rampa Spin Valis (11,20). Suca i zapisničara treba osigurati ekipa Standarda.