Nedjelja, 07 Svi 2017 02:00

Caffe bar Vertigo osvojio Malonogometni turnir "Ožujsko kup Vidovci 2017"

POŽEGA – Ekipa Caffe bara Vertigo osvojila je Malonogometni turnir „Ožujsko kup Vidovci 2017“ koji se od četvrtka do subote održao na malonogometnom igralištu s umjetnom travom u Vidovcima u odličnoj organizaciji Nogometnog kluba Dinamo i pod pokroviteljstvom Zagrebačke pivovare. U finalu su Vertigovci rezultatom 4:1 pobijedili Autodijelove Tokić koji su osvojili prošlogodišnji Ožujsko kup održan u Vidovcima.

Za Caffe bar Vertigo su igrali Miroslav Lujić, Mario Čuljak, Krunoslav Kahanek, Tomislav Zelenika, Mato Marčetić, Nikola Miholić i vratar Armando Šimunović. Treće mjesto osvojio je MNK Jakšić koji je rezultatom 3:2 bio bolji od Mojito bara.

Novčane nagrade i pehare za prva tri mjesta najboljim ekipama uručili su dopredsjednik NK Dinamo Marinko Marić i član uprave kluba i predstavnik Zagrebačke pivovare Jurica Janković

OŽUJSKO KUP VIDOVCI 2017 (Vidovci, 04. – 06. 05. 2017.)

Subota, 06. 05. 2017.

Četvrtfinale

Caffe bar Vertigo – MNK Skenderovci 1:1 (4:2p) (Miroslav Lujić / Mateo Janjić)

Autodijelovi Tokić – Caffe bar Zeus 4:2 (Luka Šporčić 3, Miroslav Papak / Jozo Jelić, Vinko Kljajić)

MNK Jakšić – MNK Birtijca 2:1 (Damjan Troha, Domagoj Kovačević / Dario Majetić)

Mojito bar – No limit bar NK Eminovci 5:2 (Dominik Soldo 2, Antonio Soldo 2, Matej Romštajn / Danijel Varela 2)

Polufinale

Caffe bar Vertigo – Mojito bar 5:1 (Miroslav Lujić 4, Mario Čuljak / Antonio Soldo)

Autodijelovi Tokić – MNK Jakšić 2:1 (Tomislav Banožić, Miroslav Papak / Dominik Stojanović)

Utakmica za 3. mjesto

Mojito bar – MNK Jakšić 2:3 (Zoran Stanić, Matej Romštajn / Dominik Stojanović, Maurizio Rezo, Stjepan Šilhan)

Finale

Caffe bar Vertigo – Autodijelovi Tokić 4:1 (Krunoslav Kahanek, Tomislav Zelenika, Miroslav Lujić, Mato Marčetić / Luka Šporčić)

Pročitano 3387 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 07 Svi 2017 10:37