Utorak, 24 Listopad 2017 02:00

Pobjede Kelvina, Clarum Euromodula i Rampe Spin Valis u 2. kolu MNLV Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pircu  nedjelju, 22. listopada odigrane su tri utakmice 2. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu Clarum Euromodul je rezultatom 8:3 bio bolji od Pilane Blatančić. Pogotke su postigli Danislav Rašić (4), Ivica Žilić, Ivica Vidović, Ilija Šubara i Draženko Kljajić dok su za "Blatančiće" zabili Rajko Mijatović (2) i Ivica Stojčević.

Nakon toga je Kelvin bio bolji od Prvog hrvatskog redarstvenika rezultatom 3:2. Kelvin je poveo u 12. minuti nakon prodora Dražena Pekčeca koji je lobom prebacio vratara Karla Jančeka a loptu je od vratnice u gol pospremio Željko Mitrović, najbolji strijelac Kelvina u prošloj sezoni. Izjednačio je Štefo Odobašić u 16. minuti. U drugom dijelu Kelvin je opet poveo pogotkom Eduarda Pavičića u 26. minuti. U posljednjoj minuti susreta postignuta su čak dva pogotka. PHR je izjednačio 40 sekundi prije kraja nakon velike pogreške obrane Kelvina, a odmah nakon toga svojim drugim pogotkom 9 sekundi prije kraja Mitrović donosi pobjedu svojim suigračima i sva 3 boda Kelvinu.

Rampa Spin Valis je rezultatom 4:1 pobijedila Standarda. Pogotke su postigli Jako Novak (2) i Mijo Kostić (2) dok je počasni pogodak za Standard postigao Zvonko Jakobović.

Utakmica Alabama - Valis Aurea je odgođena. Slobodna je bila ekipa Hvidre. Utakmice 3. kola igraju se u nedjelju, 29. 10. 2017. Sastaju se Vallis Aurea  - Standard (9,00), Kelvin - Alabama (9,50), Pilana Blatančić - Prvi hrvatski redarstvenik (10,40) i Hvidra - Clarum Euromodul (11,30). Slobodna je Rampa Spin Valis.