Ponedjeljak, 06 Studeni 2017 01:00

MNK Jakšić pobjedom nad MNK Coloremajlom osvojio Županijski malonogometni kup

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je odigrana finalna utakmica Županijskog malonogometnog kupa za sezonu 2017./2018 u kojoj su se sastali MNK Coloremajl (Požega) i MNK Jakšić.

Iako se očekivala neizvjesna i zanimljiva utakmica Jakšić je već do poluvremena došao do pokazalo se na kraju nedostižne prednosti od 4 pogotka, a tu razliku su uspješno sačuvali i u drugih 20 minuta susreta. Junak utakmice bio je napadač Jakšića Ivan Jakešević koji je postigao čak 6 pogodaka i najzaslužniji je što je njegov klub obranio naslov pobjednika županijskog kup natjecanja.

Igrači Colora su cijelo drugo poluvrijeme napadali pa je i njihov vratar Mato Vasić većinom bio na polovici Jakšića postigavši i pogodak za 2:6 ali nisu uspjeli stići prednost Jakšića koji je prijetio iz kontranapada i mirno utakmicu priveo kraju.

Igrači Jakšića osvajanjem Županijskog malonogometnog kupa stekli su pravo daljnjeg sudjelovanja u Hrvatskom malonogometnom kupu na nivou regije. Finalisti kupa nagrađeni su peharima koje im je uručio Jurica Bešlić, povjerenik za futsal Nogometnog saveza Požeško – slavonske županije.

Finale Županijskog malonogometnog kupa :

COLOREMAJL – JAKŠIĆ 4:7 (0:4)

POŽEGA - Požega, Sportska dvorana Tomislav Pirc, gledatelja 50, suci : Slaven Stojanović i Goran Bošnjak (Požega), delegat : Jurica Bešlić (Požega)

STRIJELCI : 0:1 Jakešević (4), 0:2 Solina (10), 0:3 Jakešević (17), 0:4 Jakešević (18), 0:5 Jakešević (21), 1:5 Pranjić (24), 1:6 Jakešević (25), 2:6 Vasić (32), 3:6 Grbeš (35), 3:7 Jakešević (37), 4:7 Solić (40- 6m).

COLOREMAJL – Mato Vasić, Josip Pavić, David Tomas, Ivan Nikolaš, Marijan Solić, Antonio Šilhan, Marko Grbeš, Emanuel Penava, Valentin Pranjić. Voditelj : Kristijan Kaprel.

JAKŠIĆ – Matko Kovačević, Ivan Jakešević, Luka Obradović, Alen Solina, Petar Jurić, Domagoj Kovačević, Željko Parobek, Dominik Stojanović. Voditelj : Dario Pažin.

ŽUTI KARTONI : Pavić (14), Grbeš (11) / D. Kovačević (19)

Pročitano 2695 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 06 Studeni 2017 13:39