Utorak, 09 Siječanj 2018 01:00

Prvi hrvatski redarstvenik uvjerljivo svladao Rampu Spin Valis u 9. kolu MNLV Požega

POŽEGA - U nedjelju, 07. siječnja 2018. u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su sve utakmice 9. kola Malonogometne lige veterana Požega. Alabama je svladala Standard rezultatom 2:1. Povela je Alabama pogotkom Kreše Poletija u 20. minuti, a izjednačio je Zvonko Jakobović u 22. minuti. Tri minute poslije Miro Raguž je postavio konačnih 2:1 i donio pobjedu svojim suigračima koji su nakon osvajanja 27. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2017" nastavili s dobrim rezultatima i u Ligi veterana.

Clarum Euromodul je s uvjerljivih 9:1 svladao Vallis Aureu kojoj je to prvi poraz u prvenstvu. Pogotke za Clarum postigli su Ivica Vidović (3), Draženko Kljajić (3) i Pero Vidović (2). Jedini strijelac za Aureu bio je Tomislav Mandić. Ove dvije ekipe sastale su se i 5 dana ranije u četvrtfinalu Božićnog turnira. Tada je Vallis Aurea bila uspješnija i slavila sa 4:0. Ovog puta su igrači Claruma iskoristili i umor igrača Vallis Auree koja je na turniru poslije odigrala još dvije utakmice i osvojila 4. mjesto.

Finalist Božićnog turnira Rampa Spin Valis također je uvjerljivo poražena od Prvog hrvatskog redarstvenika koji je slavio rezultatom 4:9. Nakon prvog dijela rezultat je bio 4:0 za PHR, Rampa je u 27. minuti došla na 4:3 ali su se "Redarstvenici" ponovno odvojili na 7:3 do 36. minute pa igrači Rampe nisu imali više ni vremena ni snage za novi povratak. Pogotke za PHR postigli su Zoran Jušić (3), Krunoslav Pavlović (3), Zlatko Matanović, Mišo Hodak i Željko Soldo. Za Rampu su strijelci bili Zdravko Novak, Jako Novak, Mijo Kostić i Davor Fuček.

Kiks Vallis Auree iskoristio je Kelvin koji je pobijedio Hvidru rezultatom 4:3 i preuzeo prvo mjesto na ljestvici iako obje ekipe imaju po 19 bodova. Hvidra je na poluvremenu imala vodstvo od 0:1 iz 1. minute i  1:2 na poluvremenu ali je Kelvin u drugom dijelu uspio doći do pobjede i važnih bodova. Pogotke za Kelvin postigli su Nevio Berdi (2), Mario Engelmann i Eduard Pavičić dok su za Hvidru strijelci bili Danijel Štimac i Damir Papak.

U 9. kolu slobodna je bila Pilana Blatančić. Ovo kolo bilo je i posljednje kolo prvog dijela prvenstva. Ovog tjedna je prijelazni rok u kojem igrači mogu promijeniti ekipu za koju igraju. Novi igrači koji još nisu nastupali ove sezone mogu se priključiti u bilo kojem kolu.

Drugi dio sezone kreće već u nedjelju, 14. siječnja 2018 utakmicama 10. kola. Sastaju se Clarum Euromodul – Kelvin (9,00), Prvi hrvatski redarstvenik- Vallis Aurea (9,50), Alabama – Rampa Spin Valis (10,40) i Hvidra - Pilana Blatančić (11,30). Slobodan je Standard.

Rezultati 9. kola – Nedjelja, 07. 01. 2018.

Alabama – Standard 2:1 (1:0)

Clarum Euromodul – Vallis Aurea 9:1 (4:1)

Hvidra – Kelvin 3:4 (2:1)

Prvi hrvatski redarstvenik – Rampa Spin Valis 9:4 (4:0)

9 pogodaka

Mario Jakovac (Hvidra), Jako Novak (Rampa Spin Valis), Danislav Rašić (Clarum Euromodul)

8 pogodaka

Mišel Paprić, Pero Vidović (Clarum Euromodul)

7 pogodaka

Krunoslav Pavlović (Prvi hrvatski redarstvenik), Draženko Kljajić (Clarum Euromodul)

6 pogodaka

Rajko Mijatović (Pilana Blatančić), Željko Mitrović, Petar Čuljak (Kelvin), Ivica Vidović (Clarum Euromodul), Gojko Soldo (Vallis Aurea), Mijo Kostić (Rampa Spin Valis)

5 pogodaka

Krešimir Brkić (Alabama), Ivica Stojčević (Pilana Blatančić)

4 pogotka

Ilija Šubara (Clarum Euromodul), Nikola Zirdum (Rampa Spin Valis), Zoran Jušić (Prvi hrvatski redarstvenik), Danijel Štimac (Hvidra), Nevio Berdi, Eduard Pavičić (Kelvin)

3 pogotka

Goran Stevanović (Rampa Spin Valis), Tomislav Kovačević, Zlatko Matanović (Prvi hrvatski redarstvenik), Josip Grbavac, Mario Engelmann (Kelvin), Tomislav Blažević, Predrag Šimić (Pilana Blatančić), Darko Pandžić, Miro Raguž (Alabama), Krešimir Blekić (Vallis Aurea), Tomislav Radanović (Hvidra), Zvonko Jakobović (Standard)

2 pogotka

Zoran Bošnjaković, Krešo Poleti (Alabama), Štefo Odobašić (Prvi hrvatski redarstvenik), Tomislav Ivanešić, Stipo Koutni, Mirko Vinković, Danijel Rađenović, Željko Metlar (Standard), Mario Čuljak, Jurica Bešlić (Kelvin), Zdenko Šarić, Ivica Andričić, Borislav Jukić (Vallis Aurea), Zdenko Biondić, Zdravko Novak (Rampa Spin Valis)

1 pogodak

Ivica Žilić, Antun Mandić (Clarum Euromodul), Ivica Gogić, Davor Fuček (Rampa Spin Valis) Dinko Šulc, Ivica Fliszar (Alabama), Ivica Malnar, Tomislav Mandić (Vallis Aurea), Damir Fumić, Dražen Pekčec, Robert Hodak (Kelvin), Miro Vujnović, Željko Šop, Tomislav Ciganović, Željko Soldo, Mišo Hodak (Prvi hrvatski redarstvenik), Vjeko Juranović, Zlatko Dupor, Damir Papak (Hvidra), Saša Vukadinović, Miroslav Mandić (Pilana Blatančić), Milan Matošević, Goran Ozanjak (Standard)

Pročitano 2606 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Siječanj 2018 09:34