Ispiši ovu stranicu
Petak, 12 Listopad 2018 02:00

Uvjerljive pobjede Autodijelova Tokić i Vallis Auree u 1. kolu Malonogometne lige veterana Požega 2018./2019.

POŽEGA - U nedjelju, 07. 10. 2018. u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su utakmice 1. kola nove sezone Malonogometne lige veterana Požega.

Prvenstvo su otvorili igrači Rampe Spin Valis i Kelvina koji su podijelili bodove rezultatom 2:2. Kelvin je poveo pogotkom Maria Engelmanna u 12. minuti, a već dvije minute poslije Zdenko Biondić je izjednačio. Mijo Kostić je u 27. minuti doveo Rampu u vodstvo pogotkom za 2:1 da bi bod Kelvinu donio Mario Čuljak pogotkom za konačnih 2:2.

Vallis Aurea je s uvjerljivih 4:1 bila bolja od Claruma. Pogotke za Aureu postigli su Gojko Soldo (2), Borislav Jukić i Tomislav Mandić dok je počasni pogodak za Clarum postigao Ilija Šubara.

Nova ekipa u ligi Autodijelovi Tokić je s uvjerljivih 11:1 bila bolja od Standarda. Pogotke su postigli Tomislav Čakalić (5), Ivica Andričić (2), Josip Sadilek (2), Mario Borevac i Željko Ikić. Čast Standarda spasio je njihov najbolji strijelac i voditelj ekipe Zvonko Jakobović.

Utakmice Hvidra - Alabama i Prvi hrvatski redarstvenik - Pilana Blatančić se nisu odigrale.

Drugo kolo igra se u nedjelju, 14. listopada od 9,00 do 13,10.  Sastaju se Pilana Blatančić - Autodijelovi Tokić (9,00), Kelvin - Prvi hrvatski redarstvenik (9,50), Alabama - Rampa Spin Valis (10,40), Standard - Vallis Aurea (11,30) i Clarum - Hvidra (12,20).

Pročitano 1912 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 12 Listopad 2018 13:31