Srijeda, 24 Listopad 2018 02:00

Pobjede Kelvina i Rampe Spin Valis u 3. kolu Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 21. 10. 2018. odigrane su samo dvije utakmice 3. kola Malonogometne lige veterana Požega. Kelvin je rezultatom 8:6 bio bolji od Pilane Blatančić koja je na poluvremenu imala vodstvo od 1:2 ali je u nastavku utakmice nakon prave golijade doživjela poraz. Pogotke za Kelvin postigli su Mario Darmopil (3), Damir Fumić (2), Željko Mitrović, Mario Čuljak i Eduard Pavičić. Za "Blatančiće" su strijelci bili Rajko Mijatović (3), Predrag Šimić, Pero Vidović i Ivica Stojčević.

U drugom odigranom susretu Rampa Spin Valis je svladala Clarum rezultatom 4:2. Pogotke za Rampu postigli su Goran Stevanović (2), Mijo Kostić i Zdenko Biondić dok je za Clarum oba pogotka zabio vodeći strijelac lige Draženko Kljajić.

Utakmice Hvidra - Standard i Autodijelovi Tokić - Vallis Aurea su odgođene. Slobodna je bila Alabama

Utakmice 4. kola igraju se u nedjelju, 28. 10. 2018. Sastaju se Standard - Rampa Spin Valis (8,50), Alabama - Pilana Blatančić (9,40) i Vallis Aurea - Hvidra (10,30). Utakmica Autodijelovi Tokić - Kelvin je odgođena. Slobodan je Clarum koji mora osigurati zapisnički stol za 4. kolo.

5 pogodaka

Tomislav Čakalić (Autodijelovi Tokić), Gojko Soldo (Vallis Aurea)

3 pogotka

Mario Darmopil (Kelvin), Rajko Mijatović (Pilana Blatančić), Goran Stevanović (Rampa Spin Valis)

2 pogotka

Damir Fumić, Mario Čuljak (Kelvin), Goran Stevanović, Mijo Kostić, Zdenko Biondić (Rampa Spin Valis), Zdenko Šarić, Tomislav Mandić (Vallis Aurea), Milan Matošević (Hvidra), Ivica Andričić, Josip Sadilek (Autodijelovi Tokić)

1 pogodak

Željko Mitrović, Mario Engelmann, Eduard Pavičić (Kelvin), Predrag Šimić, Pero Vidović, Ivica Stojčević. (Pilana Blatančić), Krešo Poleti, Darko Pandžić, Miro Raguž, Dinko Šulc (Alabama), Borislav Jukić (Vallis Aurea), Stipo Koutni, Kristijan Kovačević (Standard), Josip Pavunčec, Mišo Hodak, Vjeko Juranović (Hvidra), Ilija Šubara (Clarum), Mario Borevac, Željko Ikić (Autodijelovi Tokić), Zvonko Jakobović (Standard)

Pročitano 2106 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 29 Listopad 2018 13:14