Ponedjeljak, 29 Listopad 2018 01:00

Pobjede Rampe Spin Valisa i Alabame u 4. kolu Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 28. 10. 2018. odigrane su samo dvije utakmice 4. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu Rampa Spin Valis je rezultatom 4:2 bila bolja od Stadarda. Pogotke za Rampu postigli su Zdenko Biondić (2), Goran Stevanović i Mijo Kostić dok su za Standard strijelci bili Josip Bertović i Kristijan Kovačević.

U drugoj utakmici Alabama je rezultatom 2:1 bila bolja od Pilane Blatančić koja je povela pogotkom Vjekoslava Čertija u 10. minuti ali je Alabama pogodcima Ivice Fliszara u 12. minuti i Kreše Poletija u 25. minuti došla do prekoreta i sva tri boda.

Utakmice Vallis Aurea - Hvidra - Standard i Autodijelovi Tokić - Kelvin su odgođene. Slobodan je bio Clarum. U nedjelju, 04. 11. 2018. odigrat će se četiri odgođene utakmice 3. i 4. kola. Sastaju se Autodijelovi Tokić - Vallis Aurea (9,00), Hvidra - Standard (9,50), Autodijelovi Tokić - Kelvin (10,40) i Vallis Aurea - Hvidra (11,30). Utakmice redovnog 5. kola igrat će se u nedjelju, 11. 11. 2018.