Utorak, 30 Listopad 2018 01:00

MNK Autodijelovi Tokić u 3. kolu 2. HMNL - Istok u gostima svladali MNK Malu mljekaru (Valpovo)

VALPOVO - Malonogometaši Autodijelova Tokić jučer su gostovali u Valpovu kod MNK Male Mljekare u 3. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. Požežani su nakon poraza u Našicama u 1. kolu i remija u 2. kolu s Vinkovcima u Požegi došli do pobjede u trećoj utakmici u svojoj debitantskoj sezoni u drugoligaškom natjecanju.

"Tokići"su gubili 5:1 u u 16. minuti, a tada im se ozljedio i Tomislav Banožić, jedan od njihovih ponajboljih igrača. Nakon prvih 20 minuta rezultat je bio 5:2. U drugom poluvremenu požeški klub je do 28. minute došao do izjednačenja, a pobjednički pogodak postigao je najbolji igrač utakmice Tomislav Žuljević pet minuta prije kraja.

Žuljeviću je to bio ukupno četvrti pogodak na utakmici, dva je dodao Marko Banožić, a jedan je zabio Luka Šporčić. Pri kraju susreta ozljedio se i Leonardo Rašić pa su Autodijelovi Tokić prvu pobjedu u 2. HMNL dočekali bez dva bitna igrača koji će im nedostajati u nastavku sezone.

Rezultati 3. kola : Aurelia (Vinkovci) - Našice 0:2, Urije (Nova Gradiška) - Slatina 6:7, Bata Borovo (Vukovar) - Brod (Slavonski Brod) 3:5, Vinkovci - Futsal Olimpijac (Županja) odgođeno.

Trenutni poredak : Našice 9, Slatina 7, Futsal Olimpijac 6 (utakmica manje), Vinkovci 4 (utakmica manje), Brod 4, Autodijelovi Tokić 4, Aurelia 3, Urije 1, Mala mljekara 1, Bata Borovo 0.

U 4. kolu Autodijelovi Tokić se sastaju s Futsal Olimpijcem (Županja). Gosti su također novak u ligi kao i "Tokići". Klub iz Županje u prva dva kola ima dvije pobjede (Urije - Futsal 3:5, Futsal - Bata Borovo 8:6) a treću utakmicu u Vinkovcima nisu odigrali jer na taj susret nisu došli suci.

Utakmica Autodijelovi Tokić - Futsal Olimpijac se igra u nedjelju, 04. 11. 2018. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.  Ostali parovi 4. kola su Brod - Vinkovci, Mala mljekara - Aurelia, Slatina - Bata Borovo i Našice - Urije.

MALA MLJEKARA - AUTODIJELOVI TOKIĆ 6:7 (5:2)

VALPOVO, ŠD Valpovo. Suci : Siniša Ličinić i Zoran Stojnović (oba Orahovica). Delegat : Hrvoje Kovačević (Osijek)

STRIJELCI - 1:0 Mutshaus (3), 2:0 Mutshaus (10), 3:0 Salapić (11), 3:1 Žuljević (12), 4:1 Tomaz (13), 5:1 Salapić (16), 5:2 Šporčić (16), 5:3 M. Banožić (23), 5:4 Žuljević (26), 5:5 M. Banožić (28), 6:5 Salapić (28), 6:6 Žuljević (29), 6:7 Žuljević (35)

MALA MLJEKARA - Dominik Klanjšček, Stjepan Salapić, Emanuel Mutshaus, Andrej Nemet, Arijan Tomaz, Stjepan Kujundžić, Edi Vinogradac, Filip Rimac, Domagoj Sabo, Dino Paulić, Mato Čes.

AUTODIJELOVI TOKIĆ - Siniša Klasić, Josip Banožić, Marko Banožić, Tomislav Banožić, Tomislav Žuljević, Luka Šporčić, Lovro Banožić, Leonardo Rašić, Ivan Bulaja

IGRAČ UTAKMICE : Tomislav Žuljević

Pročitano 1997 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 02 Studeni 2018 10:24