Utorak, 06 Studeni 2018 01:00

Branitelj naslova Vallis Aurea ostvarila dvije uvjerljive pobjede u zaostalim utakmicama Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u nedjelju, 04. 11. 2018. odigrane su četiri odgođene utakmice 3. i 4. kola Malonogometne lige veterana Požega.

U prvom susretu branitelj naslova Vallis Aurea je rezultatom 4:1 bila bolja od Autodijelova Tokić. Pogotke za Aureu postigli su Gojko Soldo (2), Stipo Martinović i Krešimir Blekić dok je jedini pogodak za Tokiće postigao Tomislav Čakalić. Aurea je u 23. minuti imala vodstvo od 3:0, Tokići su smanjili na 3:1 u 31. minuti, nakon toga pokušali igrati i bez vratara s igračem više u polju ali su uspjeli samo primiti pogodak u posljednjoj minuti za konačnih 4:1.

Hvidra je rezultatom 2:1 svladala Standard. Josip Pavunčec je u 16. minuti doveo Hvidru u vodstvo, a dvije minute poslije je izjednačio Goran Ozanjak. Pobjednički pogodak za Hvidru postigao je Mišo Hodak u 33. minuti koji je tako svojim suigračima donio važna tri boda za bijeg sa samog dna ljestvice.

Autodijelovi Tokić su s uvjerljivih 10:5 bili bolji od Kelvina. Čak pet pogodaka postigao je najbolji strijelac Autodijelova Tokić Tomislav Čakalić koji s ukupno 11 pogodaka uvjerljivo vodi i u poretku za najboljeg strijelca lige, četiri je dodao Ivica Andričić dok se jednom u strijelce upisao i Željko Ikić. Za Klevin su pogotke postigli Damir Fumić (2), Mario Čuljak, Nevio Berdi i Milivoj Machaček.

U posljednjem susretu sastali su se Vallis Aurea i Hvidra, a očekivano je do pobjede došla ekipa Vallis Auree i to rezultatom 5:2. Pogotke za lidera vodeću ekipu lige postigli su Milan Marčinović (2), Gojko Soldo, Stipo Martinović i Krešimir Blekić. Za Hvidru su zabili Milan Matošević i Tomislav Radanović.

Redovno 5. kolo igra se u nedjelju, 11. 11. 2018. Sastaju se Hvidra - Autodijelovi Tokić (8,00), Kelvin  - Alabama (8,50), Pilana Blatančić - Clarum (9,40) i Rampa Spin Valis - Vallis Aurea (10,30). Slobodna je ekipa Standarda, a zapisnički stol treba osigurati ekipa Kelvina.