Srijeda, 07 Studeni 2018 01:00

Autodijelovi Tokić uvjerljivo svladali MNK Futsal Olimpijac (Županja) u 4. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok

POŽEGA - U ponedjeljak je kompletirano 4.kolo 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. Prvi susret odigran je još u petak kada je Slatina slavila protiv Bate Borova. U nedjelju se igralo u Požegi gdje su Autodijelovi Tokić bili bolji od Futsal Olimpijca (Županja). Ponovno je 4 pogotka postigao je sjajni Tomislav Žuljević kao i prošlo kolo na gostovanju kod Male Mljekare. Po jedan pogodak dodali su Luka Rotim i Luka Šporčić.

Preostali susreti bili su na rasporedu u ponedjeljak, a od 3 susreta jedan nije odigran. Našice su “za zelenim stolom” upisale novu pobjedu protiv gostiju iz Nove Gradiške koji nisu došli odigrati ovaj susret. U jučer odigranim susretima vinkovački dvojac je ostvario pobjede. Vinkovci su slavili u Slovonskom Brodu, dok je Aurelia nove bodove osvojila u Valpovu.

Autodijelovi Tokić u sljedećem, 5. kolu gostuju u Vinkovcima kod MNK Aurelie, a pred svojim navijačima će ponovno igrati za dva tjedna kada će ugostiti MNK Brod (Slavonski Brod).

SLATINA – BATA BOROVO 7:4 (4:1)

STRIJELCI: 0:1 Miljković (3′), 1:1 Kupres (4′), 2:1 Bubaš (8′), 3:1 Prlić (11′), 4:1 Bihar (20′), 5:1 Šimek (22′), 5:2 Vajić (25′), 5:3 Vajić (28′), 6:3 Kupres (29′), 6:4 Miljković (37′), 7:4 Vicić (40′)

Nakon 4 odigrana kola Slatina je još uvijek neporažena. U petak je Slatina u Čačincima ugostila Bate Borovo i ostvarila treću ovosezonsku pobjedu. Gosti su poveli u 3.minuti golom Miljkovića, no domaći već u slijedećo minuti dolaze do izjednačenja, a do odmora i do osjetnije prednosti (4:1). Na koncu sigurna pobjeda domaćina uz po dva zgoditka Miljkovića i kupresa, dok kod gostiju vrijedi izdvojiti Vajića koji je također postigao 2 zgoditka. Bata Borovo je tako nakon 4 odigrana kola još uvijek bez osvojenog boda.

AUTODIJELOVI TOKIĆ – FUTSAL OLIMPIJAC 6:1 (3:0)

STRIJELCI: 1:0 Žuljević (10′), 2:0 Žuljević (11′), 3:0 Žuljević (18′), 4:0 Rotim (26′), 4:1 Marić (29′), 5:1 Šporčić (36′), 6:1 Žuljević (39′)

U Požegi su se sastala dva nova drugoligaša, a domaćin je na krilima sjajnog Žuljevića ostvario uvjerljivu pobjedu. Žuljević je s 3 gola u prvom poluvremenu praktički osigurao pobjedu svoje momčadi, a poker zgoditaka upotpunio je golom u završnici susreta za konačnih 6:1.

BROD – VINKOVCI 1:5 (0:1)

STRIJELCI: 0:1 Haluška (11′), 1:1 Brnjić (24′), 1:2 ag-Martić (28′), 1:3 Janović (36′), 1:4 Haluška (38′), 1:5 Ivančević (40′) U derbiju kola branitelj naslova je ostvario veliku pobjedu u Slavonskom Brodu. Samo naizgled uvjerljiva pobjeda, jer susret je bio neizvijestan sve do same završnice, kada domaćin preuzima više rizika u lovu na rezultat, što su gosti iskoristili i na koncu upisali rezultatski uvjerljivu pobjedu.

MALA MLJEKARA – AURELIA FUTSAL 1:4 (0:3)

STRIJELCI: 0:1 Pinter (3′), 0:2 Dragun (6′), 0:3 Bukna (14′), 0:4 Blekić (25′), 1:4 Salapić (40′)

Aurelia je u Valpovu ostvarila bitnu pobjedu prekinuvši niz od 2 poraza. Prva dva zgoditka gosti su postigli nakon prekida, a golom Bukne iz kontre u 14.minuti Aurelia je osigurala lijepu prednost na odmoru (0:3). U nastavku Blekić zabija za 0:4 i tu su otklonjene sve dvojbe. Na koncu Salapić u poslijednjoj minuti postiže tek počasni zgoditak za konačnih 1:4.

NAŠICE – URIJE 3:0 (b.b)

Gosti iz Nove Gradiške nisu došli na susret protiv Našica, te je utakmica registrirana rezultatom 3:0 u korist domaćina. Iz Urije spominju niz nesretnih okolnosti i nekoliko razloga zbog kojih nisu bili u mogućnosti doći na utakmicu, a ostaje za vidjeti da li će uz gubitak bodova “za zelenim stolom” biti još neke kazne zbog nedolaska na utakmicu.