Petak, 11 Listopad 2019 02:00

MNK Autodijelovi Tokić nakon penala pobijedili Slatinu u gostima i plasirali se u polufinale Kupa Regije Istok

SLATINA - Igrači MNK Autodijelovi Tokić gostovali su u četvrtak, 10. 10. 2019. u Slatini gdje su igrali 1/4 kupa Regije Istok protiv istoimenog drugoligaša. Nakon 40 minuta igre rezultat je bio 3:3. Pogotke za "Tokiće" postigli su Andrija Lucović, Ivan Bulaja i Domagoj Brnčić.

Domaćin je u 24. minuti poveo 3:2, a izjednačenje i penale je minutu prije kraja donio Domagoj Brnčić pogotkom za konačnih 3:3. U izvođenju penala bolji su bili "Tokići" koji su tako osigurali plasman u polufinale regionalnog kupa, a protivnik će im biti Nova Gradiška koja je u četvrtfinalu u Županji s uvjerljivih 1:6 svladala Futsal Sveti Patrik.

Polufinalni susret između Autodijelova Tokić i Nove Gradiške će se igrati u četvrtak, 17. 10. 2019. s početkom u 20,30 sati u SD Tomislav Pirc u Požegi.

U drugom polufinalu u Vinkovcima će igrati domaća Aurelia i 035 Brod (Slavonski Brod). Aurelia je u četvrtfinalu na gostovanju u Slavonskom Brodu s uvjerljivih 0:5 svladala domaći Brod dok je 035 Brod kao domaćin dobio Jakšić rezultatom 4:3.

Pročitano 1475 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 17 Listopad 2019 09:10