Četvrtak, 24 Listopad 2019 02:00

Pobjede Autodijelova Tokić, Rampe Spin Valisa i Alabame u 1. kolu Malonogometne lige veterana 2019./2020.

POŽEGA - U nedjelju, 20. 10. 2019. odigravanjem utakmica 1. kola počela je nova sezona Malonogometne lige veterana Požega. Na parket Sportske dvorane Tomislav Pirc prvi su izašli igrači ekipa Autodijelova Tokić i Claruma, a uvjerljivu pobjedu ostvarili su "Tokići" koji su slavili rezultatom 7:2 (4:0). Pogotke su postigli Tomislav Čakalić (4), Vjekoslav Čerti (2) i Mario Borevac dok je za Clarum dvostruki strijelac bio Danijel Rašić.

Rampa Spin Valis je rezultatom 3:1 (1:0) bila bolja od Standarda. Ekipa Rampe povela je pogotkom Mije Kostića u 8. minuti, a izjednačio je Josip Bertović u 25. minuti. Zdravko Novak doveo je Rampu u novo vodstvo u 32. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Zdenko Biondić u 34. minuti.

Ekipa Alabame je s uvjerljivih 7:0 (1:0) svladala Botafogo koji se dobro držao prvi dio susreta i veći dio drugog poluvremena ali je u posljednjih 5 minuta primio čak 5 pogodaka. Pogotke za branitelja naslova postigli su Ninoslav Parmaković (2), Krešo Poleti, Darko Pandžić, Miro Raguž, Ranko Petrović i Zoran Bošnjaković.

Utakmica Vallis Aurea - Kelvin je odgođena na zamolbu ekipe Vallis Aurea. Slobodna je ekipa Hvidre. Utakmice 2. kola igraju se u nedjelju, 27. 10. 2019. Sastaju se Rampa Spin Valis - Alabama (8,00), Kelvin - Standard (8,50), Clarum - Vallis Aurea (9,40) i Hvidra - Autodijelovi Tokić (10,30). Slobodan je Botafogo.

Pročitano 1461 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 30 Listopad 2019 06:11