Utorak, 12 Studeni 2019 01:00

Autodijelovi Tokić i Vallis Aurea odigrali neodlučeno, 4:4 u derbiju 4. kola Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 10. studenog odigrane su sve utakmice 4. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu Hvidra i Standard odigrali su neodlučeno, 1:1. Josip Pavunčec doveo je Hvidru u vodstvo u 14. minuti, a izjednačio je Branko Štimac u 23. minuti.

Kelvin je s uvjerljivih 10:4 svladao Botafogo. Pogotke su postigli Jurica Bešlić (4), Željko Mitrović (3), Robert Hodak (2) i Nevio Berdi, a za Botagofo su strijelci bili Dalibor Vukadinović, Boris Pelić, Hrvoje Kozarić i Jovica Dokić.

Alabama je svladala Clarum rezultatom 3:1. Pogotke za branitelje naslova postigli su Darko Pandžić (2) i Krešo Poleti dok je jedini strijelac za Clarum bio Draženko Kljajić.

Posljednja i najzanimljivija utakmica bila je derbi kola u kojem su Autodijelovi Tokić i Vallis Aurea odigrali bez pobjednika, 4:4. Vodeći strijelac lige Tomislav Čakalić doveo je "Tokiće" u vodstvo u 5. minuti, a Krešimir Blekić je u 11. minuti izjednačio na 1:1. Dvije minute poslije novo vodstvo "Tokićima" donio je Ivo Papak, a u 16. minuti Tomislav Mandić je postigao pogodak za 2:2. Vallis Aurea je prvi put povela dvije minute poslije kad je u 18. minuti Borislav Jukić zabio za 2:3. U 24. minuti Vjekoslav Čerti je vratio stvari na početak pogotkom za 3:3, a novo vodstvo Aurei donio je Tomislav Majetić pogotkom za 3:4 u 35. minuti. U posljednjim trenucima susreta Tomislav Čakalić je svojim drugim pogotkom, a ukupno desetim u ovoj sezoni spasio svoje suigrače od poraza i donio bod Autodijelovima Tokić.

U 4. kolu slobodna je bila Rampa Spin Valis. Utakmice 5. kola igraju se u nedjelju, 17. 11. 2019. Sastaju se Rampa Spin Valis - Kelvin (8,00), Standard – Autodijelovi Tokić (8,50), Alabama – Hvidra (9,40) i Botafogo – Clarum (10,30). Slobodna je Vallis Aurea.