Utorak, 26 Studeni 2019 01:00

Autodijelovi Tokić svladali Alabamu u derbiju 6. kola Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u nedjelju, 24. 11. 2019. odigrane su sve utakmice 6. kola Malonogometne lige veterana Požega. U derbiju kola Autodijelovi Tokić su pobijedili Alabamu rezultatom 4:2 (2:1). Mario Borevac je pogocima u 3. i 9. minuti doveo je "Tokiće" u vodstvo od 2:0, a u 18. minuti Miro Raguž smanjio je na 2:1. Miroslav Papak je u 26. minuti povećao na 3:1, a Josip Barišić u 33. minuti zabio za 4:1. Konačnih 4:2 postavio je Ivica Fliszar pogotkom u 35. minuti.

Clarum i Rampa Spin Valis odigrali su neodlučeno 4:4. Pogotke za Clarum postigli su Ivica Vidović, Danijel Rašić i Draženko Kljajić uz jedan autogol Rampe za koju su strijelci bili Zdenko Biondić (2), Zdravko Novak i Danijel Varela.

Hvidra je s visokih 10:1 svladala posljednjeplasirani Botafogo. Pogotke su postigli Mišo Hodak (5), Mario Jakovac (4) i Josip Pavunčec dok je počasni pogodak za Botagofo postigao Boris Pelić.

U posljednjem susretu kola Vallis Aurea je uvjerljivo svladala Standard rezultatom 5:0, a pogotke su zabili Krešimir Blekić (2), Tomislav Mandić, Milan Marčinović i Željko Metlar. U 6. kolu slobodan je bio Kelvin.

Utakmice 7. kola igraju se u nedjelju, 01. 12. 2019. Sastaju se Botafogo - Autodijelovi Tokić (9,00), Alabama - Vallis Aurea (9,50), Rampa Spin Valis - Hvidra (10,40) i Kelvin - Clarum (11,30). Slobodan je Standard.