Srijeda, 27 Studeni 2019 01:00

Odigrane utakmice 1. kola Županijske malonogometne lige 2019./2020.

POŽEGA - Proteklog vikenda u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su sve utakmice 1. kola nove sezone Županijske malonogometne lige Požeško - slavonske. Prvenstvo su otvorile ekipe Učilišta Link (Požega) i Legacya (Pavlovci), a slavio je Link rezultatom 3:1. Pogotke su postigli Mario Janota, Alen Bilić i Andrej Miler dok je jedini pogodak za Legacy zabio Karlo Garić

Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvarili su igrači Skenderovaca koji su rezultatom 9:0 svladali Vladorenu (Požega). Pogotke su postigli Mihael Hlebec (3), Nikola Đak (2), Robert Bojić (2) i Krešimir Plešić (2).

Bučka Helda je pobijedila Plamen (Požega) rezultatom 8:3. Pogotke za Heldu postigli su Albert Hel (6), Matej Blašković i Josip Hel dok su za Plamen strijelci bili Emanuel Penava (2) i Danijel Smojvir.

Kutjevački Internacional je rezultatom 6:3 bio bolji od Zarilca. Pogotke za Internacional postigli su Luka Kordić (3), Karlo Antunović (2) i Dominik Soldo dok su za Zarilac zabili Josip Dupor, Rafael Paun i vratar Luka Vučina.

U posljednjem susretu kola Coloremajl (Požega) je rezultatom 2:3 poražen od Birtijce (Šumanovci). Za Color su zabili Josip Pavić i Vjekoslav Legac, a Birtijci je pobjedu i sva tri boda donio Dario Majetić (3).

U 1. kolu slobodna je bila Pleternica koja je odigrala zaostalu utakmicu 1. kola Županijskog malonogometnog kupa protiv Vladorene i slavila rezultatom 8:7 (7:1). Vladorena je na poluvremenu gubila 7:1 ali je od 24. do 36. minute postigla čak 6 pogodaka i došla na 7:7. U 37. minuti Mihael Keč je postigao pogodak za konačnih 8:7 i ipak donio pobjedu Pleternici za koju su pogotke postigli su Damir Petković (5), Mihael Keč (2) i Adam Srdarević. Strijelci za Vladorenu bili su Lovro Zeljko (5) i Josip Pavković (2).

Narednog vikenda (30. 11. i 01. 12.) liga se ne igra zbog održavanja pleterničkog 6. Malonogometnog turnira Sveti Nikola (28. 11. - 01. 12.). Utakmice 2. kola igrat će se u nedjelju, 08. 12. 2019., a sastaju se Zarilac - Coloremajl, Plamen - Internacional, Vladorena - Helda, Legacy - Skenderovci i Pleternica - Učilište Link. Slobodna je Birtijca.

Pročitano 1714 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 05 Prosinac 2019 09:50