Srijeda, 18 Prosinac 2019 00:00

Raspored utakmica 29. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2019" - Seniori i Veterani

POŽEGA - Poznat je raspored cijelog turnira za kategorije seniora i veterana. Kod veterana odigrat će se 20 utakmice (16 prvi krug, 4 drugi krug), a kod seniora 64 utakmice (48 prvi krug, 16 drugi krug).

Turnir će trajati 13 natjecateljskih dana od 20. 12. 2019. do 06. 01. 2020. odnosno jedan manje nego prošle godine. Razlog je što je u subotu, 21. 12. 2019. dvorana cijeli dan zauzeta zbog priredbe požeških mažoretkinja - dočeka Djeda Božićnjaka.

U nedjelju, 22. 12. 2019. turnir će početi tek od 19,20 sati. Razlog je što se u hodniku dvorane od 7,00 do 19,00 sati održava 1. krug predsjedničkih izbora. Trostruki pobjednici turnira, igrači ekipe Caffe bara Samson tog će dana odigrati dvije utakmice (u 19,20 i 20,40). 

Novo, 29. po redu izdanje požeškog turnira otvorit će prošlogodišnji viceprvak - ekipa Očne optike Abrić koja će u petak, 20. 12. 2019.  u 18,00 sati igrati protiv MNK Plamen.

Tako će se prvog natjecateljskog dana (petak) odigrati 4 utakmice, drugog dana (nedjelja) 5 utakmica, a trećeg dana (ponedjeljak) 6 utakmica. Veterani s turnirom kreću u četvrtak, 26. 12. kada će se odigrati četiri utakmice 1. kola. 

Turnir mladeži počet će u nedjelju, 22. 12. 2019. kada će se od 8,00 do 15,00 sati odigrati 14 utakmica prvog natjecateljskog dana. Skupine turnira bit će objavljene danas, a kompletan raspored utakmica sutra. 

 

 

29. BMNT «POŽEGA 2019» - RASPORED UTAKMICA – SENIORI I VETERANI

 

Petak, 20. 12. 2019. – 1. dan 

18,00 Očna optička Abrić – MNK Plamen (8)

18,40 NK Papuk Velika – MNK Vladorena Pizzeria Mama ima (7)

19,20 AG Gradnja 97 – Agrocentar Mogušar d.o.o. (6)

20,00 Elite Academy Pakrac – Mojito caffe bar i Restoran i Prenoćište Stari grad (2)

 

Nedjelja, 22. 12. 2019. – 2. dan

19,20 Caffe bar Samson – Građevinski obrt Zeba (5)

20,00 Caffe bar Rubikon – Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby dick (3)

20,40 NK Požega juniori – Caffe bar Samson (5)

21,20 Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby dick – Caffe bar Vanilla (3)

22,00 MNK Autodijelovi Tokić – MNK Vladorena Pizzeria mama mia (7)

 

Ponedjeljak, 23. 12. 2019. – 3. dan 

18,00 Magma – Hotel Academia Zagreb (1)

18,40 Blic Interijeri Caffe bar Park Pleternica - MNK Učilište Link (8)

19,20 Play fitnes – Kutjevo (4)

20,00 Vallis Aurea – Agrocentar Mogušar d.o.o. (6)

20,40 NK Slavonija juniori – Play fitnes (4)

21,20 Kutjevo – Autodijelovi Tokić veterani (4)

 

Četvrtak, 26. 12. 2019. – 4. dan 

16,20 Rampa Spin Valis – Slawoner pivo (Vet 2)

17,00 Kelvin – Caffe bar Kod Poštara (Vet 2)

17,40 Wiener osiguranje – Hvidra Požega (Vet 1)

18,20 Lager Bašić – Alabama (Vet 1)

19,00 AG Gradnja 97 - Autoservis Dara (6)

19,40 MNK Redoksi – MNK Autodijelovi Tokić (7)

20,20 Caffe night bar Kolodvor Batrina Moby dick – NK Sloga Trenkovo (3)

21,00 MNK Vladorena Pizzeria Mama mia – MNK Redoksi (7)

21,40 Očna optika Abrić - Blic Interijeri Caffe bar Park Pleternica (8)

22,20 Caffe bar Oase – NK Požega juniori (5)

 

Petak, 27. 12. 2019. – 5. dan 

17,00 Hvidra Požega – Lager Bašić (Vet 1)

17,40 Vallis Aurea – Wiener osiguranje (Vet 1)

18,20 MNK Plamen – MNK Učilište Link (8)

19,00 Caffe bar Vertigo – Hotel Academia Zagreb (1)

19,40 Autodijelovi Tokić veterani – NK Slavonija juniori (4)

20,20 Elite Academy Pakrac – Arena Casino (2)

21,00 MNK Redoksi – NK Papuk Velika (7)

21,40 NK Parasan Golobrdci – Elite Academy Pakrac (2)

22,20 Mojito caffe bar i Restoran i prenoćište Stari grad – Arena Casino (2)

 

Subota, 28. 12. 2019. – 6. dan

16,40 Rampa Spin Valis – Kelvin (Vet 2)

17,20 Arena Casino – NK Parasan Golobrdci (2)

18,00 Slawoner pivo - Caffe bar Kod Poštara (Vet 2)

18,40 Caffe bar Rubikon – Caffe bar Vanilla (3)

19,20 Caffe bar Colosseum – Magma

20,00 Caffe bar Oase - Građevinski obrt Zeba (5)

20,40 Caffe bar Colosseum - Caffe bar Vertigo (1)

21,20 Vallis Aurea – AG Gradnja 97 (6)

22,00 Hotel Academia Zagreb – Caffe bar Colosseum (1)

 

Nedjelja, 29. 12. 2019. –7. dan

16,00 Caffe bar Kod Poštara – Rampa Spin Valis (Vet 2)

16,40 Kelvin - Slawoner pivo (Vet 2)

17,20 Vallis Aurea – Alabama (Vet 1)

18,00 Wiener osiguranje – Lager Bašić (Vet 1)

18,40 Mojito caffe bar i Restoran i prenoćište Stari grad – NK Parasan Golobrdci (2)

19,20 MNK Učilište Link – Očna optička Abrić (8)

20,00 Blic interijer Caffe bar Park Pleternica – MNK Plamen (8)

20.40 Caffe bar Vanilla – NK Sloga Trenkovo (3)

21,20 MNK Autodijelovi Tokić – NK Papuk Velika (7)

22,00 Agrocentar Mogušar d.o.o – Autoservis Dara (6)

 

Ponedjeljak, 30. 12. 2019. – 8. dan

17,00 Alabama – Wiener osiguranje (Vet 1)

17,40 Hvidra Požega – Vallis Aurea (Vet 1)

18,20 Caffe bar Vertigo – Magma (1)

19,00 Autoservis Dara – Vallis Aurea (6)

19,40 Kutjevo – NK Slavonija juniori (4)

20,20 Play fitness – Autodijelovi Tokić veterani (4)

21,00 Caffe bar Samson – Caffe bar Oase (5)

21,40 Građevinski obrt Zeba – NK Požega juniori (5)

22,20 NK Sloga Trenkovo - Caffe bar Rubikon (3)

 

DRUGI KRUG

Četvrtak, 02. 01. 2020. – 9. dan –Osmina finala

18,00 Lager Bašić – Vallis Aurea (Vet 1)

18,40 Alabama – Hvidra Požega (Vet 1)

19,20 Prvi skupine 1 - Drugi skupine 2 (A)

20,10 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

21,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

21,50 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

 

Petak, 03. 01. 2020. – 10. dan – Osmina finala

18,00 Prvi skupine 5 – Drugi skupine 6 (E)

18,50 Drugi skupine 5 – Prvi skupine 6 (F)

19,40 Polufinale Veterani : Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2

20,20 Polufinale Veterani : Prvi skupine 2 – Drugi skupine 1

21,00 Prvi skupine 7 – Drugi skupine 8 (G)

21,50 Drugi skupine 7 – Prvi skupine 8 (H)

 

Subota, 04. 01. 2020. – 11. dan – Četvrtfinale

18,40 A – C (1)

19,30 B – D (2)

20,20 E – G (3)

21,10 F – H (4)

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 12. dan – Polufinale

19,30 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

20,10 Polufinale Fond (1–3)

21,00 Finale - Veterani

21,50 Polufinale Fond (2–4)

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 13. dan – Finale

19,40 UTAKMICA ZA 3. MJESTO – Fond

20,30 Dodjela pehara i nagrada za 3. i 4. mjesto

21,00 FINALE – Fond

21,50 Dodjela pehara i nagrada, proglašenje pobjednika

Pročitano 3377 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 22 Prosinac 2019 22:32