Petak, 20 Prosinac 2019 00:00

Raspored utakmica Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - Poznat je raspored utakmice kompletnog Turnira mladeži 29. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2019".

Kroz 11 natjecateljskih dana ukupno će se odigrati 137 utakmica. Prvi krug će trajati 7 dana, a odigrat će se 93 utakmice dok će drugi krug trajati 4 dana i odigat će se ukupno 44 utakmice.

Utakmice po skupinama igraju se 2x12 minuta dok se sve utakmice 2. kruga igraju kup sustavom na ispadanje u trajanju od 2x15 minuta. Turnir mladeži završava u ponjedjeljak, 06. 01. 2020. kada je i završnica glavnog seniorskog turnira. 

 

 

29. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2019»

RASPORED UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

 

Nedjelja, 22. 12. 2019. – 1. dan –11 utakmica

10,00 Tehničari – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (J)

10,30 Optica Focus – Nemamo ideju (K)

11,00 Kurajberi – Eintracht Frankfurt (K)

11,30 Škola nogometa Batrina – Exit (K)

12,00 Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick – Božićno čudo (J)

12,30 Ivana – Škola nogometa Batrina (K)

13,00 Drugari - Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick (J)

13,30 Trgovački obrt Paun – Iskra (K)

14,00 Platinum – Mroček i ekipa (K)

14,30 Caffe bar Castrum – Trgovački obrt Paun (K)

15,00 Božićno čudo - Drugari (J)

 

Ponedjeljak, 23. 12. 2019. – 2. dan – 15 utakmica

9,30 Riserva 03 - Nemamo ideju (K)

10,00 NK Kaptol – Optica Focus (K)

10,30 Exit – Ivana (K)

11,00 Iskra – Caffe bar Castrum (K)

11,30 Caffe bar Vanila – Tehničari (J) 

12,00 OverUnder 18 – NK Mladost Pavovci (J)

 

13,00 MNK Tokić – NK Slavonija I (SP)

13,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006. – NK Požega I (SP)

14,00 NK Slavonija II - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 (SP)

14,30 Mroček i ekipa - Eintracht Frankfurt (K)

15,00 NK Požega II – NK Slavija Pleternica (SP)

15,30 Platinum - Kurajberi (K)

 

16,30 Putnici - NK Papuk (Velika) (J)

17,00 NK Papuk Velika – Mili i lege (J)

 

Petak, 27. 12. 2019. – 3. dan - 13 utakmica

9,00 NK Slavonija I – NK Požega II (PO)

9,30 NK Požega I - NK Sloga Trenkovo (PO)

10,00 Nemamo ideju – NK Kaptol (K)

10,30 NK Kaptol – NK Kutjevo II (PO)

11,00 Kurajberi – Mroček i ekipa (K)

11,30 Eintracht Frankfurt – Platinum (K)

12,00 Optica Focus – Riserva 03 (K)

12,30 Mili i lege – Putnici (J)

13,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Caffe bar Vanilla (J)

13,30 NK Mladost Pavlovci – Parma (J)

14,00 NK Slavija II – NK Slavonija V (PO)

14,30 NK Kuzmica – NK Kaptol (MP)

15,00 NK Slavija I - NK Kuzmica (PO)

 

Subota, 28. 12. 2019. – 4. dan – 15 utakmica

8,00 Parma – OverUnder 18 (J)

8,30 NK Kaptol – Riserva 03 (K)

9,00 NK Požega I – NK Kaptol (SP)

9,30 Škola nogometa Batrina – NK Požega II (SP)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo (MP)

10,30 NK Slavija Pleternica – Škola nogometa Batrina (SP)

11,00 NK Slavija II – Škola nogometa Batrina (MP)

11,30 NK Slavonija I – NK Hrvatski dragovoljac Drenovac (MP)

12,00 NK Kutjevo – NK Slavija II (MP)

12,30 NK Hrvatski dragovoljac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 (MP)

13,00 NK Hajduk Pakrac – NK Kuzmica (SP)

13,30 NK Hajduk Pakrac – Sport caffe bar Mozart (J)

14,00 NK Sloga Trenkovo - NK Hajduk Pakrac (SP)

14,30 NK Oriolik Oriovac – NK Hajduk Pakrac (J)

15,00 Sport caffe bar Mozart - NK Oriolik Oriovac (J)

 

Nedjelja, 29. 12. 2019. – 5. dan - 14 utakmica

8,30 NK Kaptol – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006. (SP)

9,00 NK Kutjevo I – NK Slavonija II (PO)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 – Škola nogometa Oriovac (SP)

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo I (PO)

10,30 Škola nogometa Oriovac – NK Slavonija II (SP)

11,00 NK Slavonija I – NK Budućnost Rešetari (SP)

11,30 NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci (PO)

12,00 NK Budućnost Rešetari – NK Tokić (SP)

12,30 NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci (MP)

13,00 Škola nogometa Oriovac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 (MP)

13,30 NK Slavija I – NK Slavonija II (MP)

14,00 NK Požega II – Škola nogometa Oriovac (MP)

14,30 NK Mladost Pavlovci – NK Slavija I (MP)

15,00 NK Kuzmica - NK Sloga Trenkovo (SP) 

 

Ponedjeljak, 30. 12. 2019. – 6. dan – 14 utakmica

9,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – NK Požega II (MP)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 – NK Slavonija I (MP)

10,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli – NK Slavonija I (PO)

10,30 NK Slavonija V - NK Dinamo Dervišaga Plavi (PO)

11,00 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija IV (PO)

11,30 NK Slavonija I – NK Požega II (L)

12,00 NK Požega I – NK Slavonija Bijeli (L)

12,30 NK Slavonija Plavi – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (L)

13,00 NK Požega I – NK Kuzmica (MP)

13,30 NK Kuzmica – NK Slavonija III (PO)

14,00 NK Kaptol – NK Požega I (MP)

14,30 Škola nogometa Batrina - NK Kaptol (PO)

15,00 NK Kaptol – NK Slavonija III (MP)

15,30 NK Kutjevo II – Škola nogometa Batrina (PO)

 

Četvrtak, 02. 01. 2020. – 7. dan - 12 utakmica

9,30 NK Kutjevo – NK Slavonija I (L)

10,00 NK Omladinac Čaglin – NK Požega I (L)

10,30 NK Požega II – NK Kutjevo (L)

11,00 NK Slavonija Bijeli – NK Omladinac Čaglin (L)

11,30 NK Slavonija III – NK Slavija I (PO)

12,00 NK Dinamo Dervišaga Plavi – NK Slavija II (PO)

12,30 NK Požega II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli (PO)

13,00 NK Slavonija IV – NK Požega I (PO)

13,30 NK Požega I – NK Slavonija III (MP)

14,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Škola nogometa Batrina (L)

14,30 NK Kuzmica – NK Slavonija III (MP)

15,00 Škola nogometa Batrina - NK Slavonija Plavi (L)

 

Petak, 03. 01. 2020. – 8. dan – 10 utakmica

Četvrtfinale Juniori

9,00

9,40

10,20

11,00

Četvrtfinale Stariji pioniri

11,40

12,20

13,00

13,40

Četvrtfinale Početnici

14,20

15,00

 

Subota, 04. 01. 2020. – 9. dan - 10 utakmica

Četvrfinale Kadeti

9,00 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A)

9,40 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

10,20 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C )

11,00 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

 

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40

12,20

13,00

13,40

 

Četvrtfinale Početnici

14,20

15,00

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Juniori 

9,40 Juniori 

10,20 Kadeti : A - C 

11,00 Kadeti :  B - D

11,40 Stariji pioniri 

12,20 Stariji pioniri 

13,00 Mlađi pioniri 

13,40 Mlađi pioniri 

14,20 Početnici 

15,00 Početnici 

15,40 Limači 

16,20 Limači 

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Limači

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,50 Finale

Početnici

11,40 Utakmica za 3. mjesto

12,30 Finale

Mlađi pioniri

13,20 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

Stariji pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,50 Finale

Juniori

16,40 Utakmica za 3. mjesto

17,30 Finale

Kadeti

19,00 Utakmica za 3. mjesto

20,30 Finale

Pročitano 2145 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 27 Prosinac 2019 14:36