Nedjelja, 22 Prosinac 2019 00:00

Odigrano prvih 11 utakmica Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigrano prvih 11 utakmica Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019". S natjecanjem su počele kategorije kadeta i juniora. Sutra će se odigrati novih 15 utakmica, a prve utakmice će odigrati i kategorija starijih pionira. 

Nakon toga slijedi trodnevna stanka (24., 25. i 26. prosinca). Turnir će se nastaviti u petak, 27. 12. kada će se u sklopu 3. natjecateljskog dana odigrati 13 utakmica. 

 

29. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2019» RASPORED i REZULTATI UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

Nedjelja, 22. 12. 2019. – 1. dan –11 utakmica

Kadeti

Optica Focus – Nemamo ideju 1:4 (Bruno Raguž / Josip Pavić 2, Ivan Dražetić, Darian Begović)

Kurajberi – Eintracht Frankfurt 8:0 (Luka Bošnjak 3, Mihael Ivanko 2, Šimun Barišić, David Vidović, Jurica Rotim)

Škola nogometa Batrina – Exit 2:0 (Petar Ivančan, Mateo Stanišić)

Ivana – Škola nogometa Batrina 1:4 (Martin Blažević / Petar Ivančan 2, Luka Mladinović, Petar Mulc)

Trgovački obrt Paun – Iskra 4:1 (Pavle Ivanišević 3, Jakov Medvedović / Petar Pažin) 

Platinum – Mroček i ekipa 4:2 (Roko Anić 2, Emil Đaković 2 / Mihael Rudar 2) 

Caffe bar Castrum – Trgovački obrt Paun 1:8 (Patrik Kosanović / Pavle Ivanišević 4, Jakov Medvedović 3, Matko Kovačević) 

Juniori 

Tehničari – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 7:3 (Josip Bartošek 3, Karlo Merše 2, Fran Galović, Petar Patrik Benić / Petar Čolić 2, Janko Janković)

Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick – Božićno čudo 4:0 (Gabrijel Dovođa 2, Luka Blažević, Petar Mulc)

Drugari - Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick 5:5 (8:7 p) (Dejan Grubešić 3, Anto Barić, Fabijan Nikić / Luka Blažević 3, Gabrijel Dovođa, Ivan Mišić) 

Božićno čudo - Drugari 0:4 (Filip Vuić 2, Marko Milošević 2) 

 

Ponedjeljak, 23. 12. 2019. – 2. dan – 14 utakmica

9,30 Riserva 03 - Nemamo ideju (K)

10,00 NK Kaptol – Optica Focus (K)

10,30 Exit – Ivana (K)

11,00 Iskra – Caffe bar Castrum (K)

11,30 Caffe bar Vanila – Tehničari (J)

12,00 OverUnder 18 – NK Mladost Pavovci (J)

13,00 MNK Tokić – NK Slavonija I (SP)

13,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006. – NK Požega I (SP)

14,00 NK Slavonija II - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 (SP)

14,30 Mroček i ekipa - Eintracht Frankfurt (K)

15,00 NK Požega II – NK Slavija Pleternica (SP)

15,30 Platinum - Kurajberi (K)

16,30 Putnici - NK Papuk (Velika) (J)

17,00 NK Papuk Velika – Mili i lege (J)

 

Petak, 27. 12. 2019. – 3. dan - 13 utakmica

9,00 NK Slavonija I – NK Požega II (PO)

9,30 NK Požega I - NK Sloga Trenkovo (PO)

10,00 Nemamo ideju – NK Kaptol (K)

10,30 NK Kaptol – NK Kutjevo II (PO)

11,00 Kurajberi – Mroček i ekipa (K)

11,30 Eintracht Frankfurt – Platinum (K)

12,00 Optica Focus – Riserva 03 (K)

12,30 Mili i lege – Putnici (J)

13,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Caffe bar Vanilla (J)

13,30 NK Mladost Pavlovci – Parma (J)

14,00 NK Slavija II – NK Slavonija V (PO)

14,30 NK Kuzmica – NK Kaptol (MP)

15,00 NK Slavija I - NK Kuzmica (PO)

 

Subota, 28. 12. 2019. – 4. dan – 15 utakmica

8,00 Parma – OverUnder 18 (J)

8,30 NK Kaptol – Riserva 03 (K)

9,00 NK Požega I – NK Kaptol (SP)

9,30 Škola nogometa Batrina – NK Požega II (SP)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo (MP)

10,30 NK Slavija Pleternica – Škola nogometa Batrina (SP)

11,00 NK Slavija II – Škola nogometa Batrina (MP)

11,30 NK Slavonija I – NK Hrvatski dragovoljac Drenovac (MP)

12,00 NK Kutjevo – NK Slavija II (MP)

12,30 NK Hrvatski dragovoljac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 (MP)

13,00 NK Hajduk Pakrac – NK Kuzmica (SP)

13,30 NK Hajduk Pakrac – Sport caffe bar Mozart (J)

14,00 NK Sloga Trenkovo - NK Hajduk Pakrac (SP)

14,30 NK Oriolik Oriovac – NK Hajduk Pakrac (J)

15,00 Sport caffe bar Mozart - NK Oriolik Oriovac (J)

Pročitano 1366 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 27 Prosinac 2019 14:05