Utorak, 24 Prosinac 2019 00:00

Odigrane utakmice 2. natjecateljskog dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u ponedjeljak, 23. prosinca su odigrane utakmice 2. natjecateljskog dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019". Natjecanje se nastavlja u petak, 27. 12. 2019. kada će se od 9,00 do 15,30 sati odigrati 13 utakmica 3. natjecateljskog dana.  

 

Ponedjeljak, 23. 12. 2019. – 2. dan – 14 utakmica

Kadeti

Riserva 03 – Nemamo ideju 1:1 (4:3p) (Marko Kuterovac / Marko Jurić) 

NK Kaptol – Optica Focus 3:3 (5:4p) (Luka Andrijević 2, Luka Zeba / Kristian Kopilaš, Domagoj Buturac, Luka Polić) 

Exit – Ivana 1:0 (Kristijan Budimir) 

Iskra – Caffe bar Castrum 0:0 (3:2 p)

Mroček i ekipa – Eintracht Frankfurt 1:4 (Matej Maglica / Ivica Pavić 3, Dominik Tokić) 

Platinum - Kurajberi 4:0 (Mateo Ivanešić 2, Roko Anić, Emil Đaković)

 

Juniori

Caffe bar Vanila – Tehničari 7:1 (Ronaldo Hodak 4, Patrick Pok, Josip Dupor, Josip Barišić / Luka Čačić) 

OverUnder 18 – NK Mladost Pavlovci 2:1 (Valentin Lovrić, Bruno Raguž / Marko Rosipal) 

Putnici - NK Papuk Velika 0:3 bb

NK Papuk Velika – Mili i lege 1:3 (Ivan Šubara / Niko Čuljak, Bruno Milobara, Roko Anić)

 

Stariji pioniri

MNK Tokić – NK Slavonija I 0:6 (Matej Pišmiš 2, Toni Barišić 2, Luka Polić, Karlo Kovre) )

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006. – NK Požega I 0:2 (Dino Lončarević, Petar Hrnjak) 

NK Slavonija II - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005. 0:0 (2:3p)

NK Požega II – NK Slavija Pleternica 0:1 (Borna Knezović) 

 

Petak, 27. 12. 2019. – 3. dan - 13 utakmica

9,00 NK Slavonija I – NK Požega II (PO)

9,30 NK Požega I - NK Sloga Trenkovo (PO)

10,00 Nemamo ideju – NK Kaptol (K)

10,30 NK Kaptol – NK Kutjevo II (PO)

11,00 Kurajberi – Mroček i ekipa (K)

11,30 Eintracht Frankfurt – Platinum (K)

12,00 Optica Focus – Riserva 03 (K)

12,30 Mili i lege – Putnici (J)

13,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Caffe bar Vanilla (J)

13,30 NK Mladost Pavlovci – Parma (J)

14,00 NK Slavija II – NK Slavonija V (PO)

14,30 NK Kuzmica – NK Kaptol (MP)

15,00 NK Slavija I - NK Kuzmica (PO)

 

Subota, 28. 12. 2019. – 4. dan – 15 utakmica

8,00 Parma – OverUnder 18 (J)

8,30 NK Kaptol – Riserva 03 (K)

9,00 NK Požega I – NK Kaptol (SP)

9,30 Škola nogometa Batrina – NK Požega II (SP)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo (MP)

10,30 NK Slavija Pleternica – Škola nogometa Batrina (SP)

11,00 NK Slavija II – Škola nogometa Batrina (MP)

11,30 NK Slavonija I – NK Hrvatski dragovoljac Drenovac (MP)

12,00 NK Kutjevo – NK Slavija II (MP)

12,30 NK Hrvatski dragovoljac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 (MP)

13,00 NK Hajduk Pakrac – NK Kuzmica (SP)

13,30 NK Hajduk Pakrac – Sport caffe bar Mozart (J)

14,00 NK Sloga Trenkovo - NK Hajduk Pakrac (SP)

14,30 NK Oriolik Oriovac – NK Hajduk Pakrac (J)

15,00 Sport caffe bar Mozart – NK Oriolik Oriovac (J)

 

Nedjelja, 29. 12. 2019. – 5. dan - 14 utakmica

8,30 NK Kaptol – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006. (SP)

9,00 NK Kutjevo I – NK Slavonija II (PO)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 – Škola nogometa Oriovac (SP)

10,00 NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo I (PO)

10,30 Škola nogometa Oriovac – NK Slavonija II (SP)

11,00 NK Slavonija I – NK Budućnost Rešetari (SP)

11,30 NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci (PO)

12,00 NK Budućnost Rešetari – NK Tokić (SP)

12,30 NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci (MP)

13,00 Škola nogometa Oriovac – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 (MP)

13,30 NK Slavija I – NK Slavonija II (MP)

14,00 NK Požega II – Škola nogometa Oriovac (MP)

14,30 NK Mladost Pavlovci – NK Slavija I (MP)

15,00 NK Kuzmica - NK Sloga Trenkovo (SP)

 

Ponedjeljak, 30. 12. 2019. – 6. dan – 14 utakmica

9,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – NK Požega II (MP)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 – NK Slavonija I (MP)

10,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli – NK Slavonija I (PO)

10,30 NK Slavonija V - NK Dinamo Dervišaga Plavi (PO)

11,00 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija IV (PO)

11,30 NK Slavonija I – NK Požega II (L)

12,00 NK Požega I – NK Slavonija Bijeli (L)

12,30 NK Slavonija Plavi – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (L)

13,00 NK Požega I – NK Kuzmica (MP)

13,30 NK Kuzmica – NK Slavonija III (PO)

14,00 NK Kaptol – NK Požega I (MP)

14,30 Škola nogometa Batrina - NK Kaptol (PO)

15,00 NK Kaptol – NK Slavonija III (MP)

15,30 NK Kutjevo II – Škola nogometa Batrina (PO)

Pročitano 905 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 27 Prosinac 2019 14:40