Nedjelja, 29 Prosinac 2019 00:00

Odigrane utakmice 5. dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019" nakon kojih su poznati četvrtfinalisti u kategoriji starijih pionira

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigrano 14 utakmica 5. natjecateljskog dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019" nakon kojih su poznati sudionici drugog kruga u kategoriji starijih pionira. 

U četvrtfinale su se plasirali pobjednici skupina : NK Slavonija I, NK Kuzmica, NK Slavija Pleternica, NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 i NK Kaptol te tri najbolje drugoplasirane ekipe : NK Slavonija II (4 boda, 5:1), NK Požega I (4 boda, 3:1) i NK Hajduk Pakrac (3, 8:2). Četvrta drugoplasirana ekipa je NK Požega II (3, 2:2), a peta MNK Tokić (3, 1:6).

Izvlačenje četvrtfinalnih parova starijih pionira i juniora bit će u ponedjeljak, 30. prosinca u 12,00 sati na zapisničkom stolu Turnira mladeži.

 

TURNIR MLADEŽI 29. BMNT POŽEGA 2019

Nedjelja, 29. 12. 2019. – 5. dan

Stariji pioniri

NK Kaptol – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2006. 1:0 (Luka Andrijević)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 – Škola nogometa Oriovac 2:0 (Zdravko Lovaković, Leon Nikolić) 

Škola nogometa Oriovac – NK Slavonija II 1:5 (Marko Žamarija / Luka Fahr 2, Luka Perković, Lovro Blažević, Davor Banović) 

NK Slavonija I – NK Budućnost Rešetari 4:1 (Borna Soukup, Toni Barišić, Karlo Kovre, Benedikt Romić / David Jelić)

NK Budućnost Rešetari – NK Tokić 0:1 (Marin Sesar) 

NK Kuzmica - NK Sloga Trenkovo 2:0 (Ivan Bulaja 2)

 

Mlađi pioniri

NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci 3:0 (Gabriel Zovko 2, Domagoj Mesić)

Škola nogometa Oriovac - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 0:3 (Filip Kasapić, Lovro Krmpotić, Lovro Matoš)

NK Slavija I – NK Slavonija II 2:2 (3:5 penali) (Adrian Štadelhofer, Noa Čačić / Drago Marković, Ivan Ušćebrka) 

NK Požega II – Škola nogometa Oriovac 0:7 (Lovro Dražić 3, Matija Ivezić 3, Arian Maroš)

NK Mladost Pavlovci – NK Slavija I 2:2 (2:4 penali) (Marko Gagić, Dominik Blažević / Noa Čačić 2) 

 

Početnici

NK Kutjevo I – NK Slavonija II 1:3 (Ivan Filek / Luka Cekinović, Ivan Mudrinović, Borna Tomić) 

NK Mladost Pavlovci – NK Kutjevo I 6:0 (Eduardo Blažević 6)

NK Slavonija II – NK Mladost Pavlovci 0:3 (Eduardo Blažević 2, Josip Delač) 

 

Ponedjeljak, 30. 12. 2019. – 6. dan – 14 utakmica

9,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – NK Požega II (MP)

9,30 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 – NK Slavonija I (MP)

10,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli – NK Slavonija I (PO)

10,30 NK Slavonija V - NK Dinamo Dervišaga Plavi (PO)

11,00 NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija IV (PO)

11,30 NK Slavonija I – NK Požega II (L)

12,00 NK Požega I – NK Slavonija Bijeli (L)

12,30 NK Slavonija Plavi – NK Dinamo Vidovci Dervišaga (L)

13,00 NK Požega I – NK Kuzmica (MP)

13,30 NK Kuzmica – NK Slavonija III (PO)

14,00 NK Kaptol – NK Požega I (MP)

14,30 Škola nogometa Batrina - NK Kaptol (PO)

15,00 NK Kaptol – NK Slavonija III (MP)

15,30 NK Kutjevo II – Škola nogometa Batrina (PO)

 

Četvrtak, 02. 01. 2020. – 7. dan - 12 utakmica

9,30 NK Kutjevo – NK Slavonija I (L)

10,00 NK Omladinac Čaglin – NK Požega I (L)

10,30 NK Požega II – NK Kutjevo (L)

11,00 NK Slavonija Bijeli – NK Omladinac Čaglin (L)

11,30 NK Slavonija III – NK Slavija I (PO)

12,00 NK Dinamo Dervišaga Plavi – NK Slavija II (PO)

12,30 NK Požega II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli (PO)

13,00 NK Slavonija IV – NK Požega I (PO)

13,30 NK Požega I – NK Slavonija III (MP)

14,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Škola nogometa Batrina (L)

14,30 NK Kuzmica – NK Slavonija III (MP)

15,00 Škola nogometa Batrina - NK Slavonija Plavi (L)

 

Petak, 03. 01. 2020. – 8. dan – 10 utakmica

Četvrtfinale Juniori

9,00

9,40

10,20

11,00

Četvrtfinale Stariji pioniri

11,40

12,20

13,00

13,40

Četvrtfinale Početnici

14,20

15,00

 

Subota, 04. 01. 2020. – 9. dan - 10 utakmica

Četvrfinale Kadeti

9,00 Trgovački obrt Paun - NK Kaptol (A)

9,40 Iskra - Nemamo ideju (B)

10,20 Platinum - Exit (C)

11,00 Kurajberi - Škola nogometa Batrina (D)

 

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40

12,20

13,00

13,40

 

Četvrtfinale Početnici

14,20

15,00

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Juniori

9,40 Juniori

10,20 Kadeti : A - C

11,00 Kadeti : B - D

11,40 Stariji pioniri

12,20 Stariji pioniri

13,00 Mlađi pioniri

13,40 Mlađi pioniri

14,20 Početnici

15,00 Početnici

15,40 Limači

16,20 Limači

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Limači

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,50 Finale

Početnici

11,40 Utakmica za 3. mjesto

12,30 Finale

Mlađi pioniri

13,20 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

Stariji pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,50 Finale

Juniori

16,40 Utakmica za 3. mjesto

17,30 Finale

Kadeti

19,00 Utakmica za 3. mjesto

20,30 Finale

Pročitano 784 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 03 Siječanj 2020 11:13