Ponedjeljak, 30 Prosinac 2019 00:00

Odigrane utakmice 6. natjecateljskog dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA  - Tijekom 6. natjecateljskog dana Turnira mladeži  29. BMNT "Požega 2019" danas je odigrano ukupno 14 utakmica. Nakon dvodnevne stanke (31. 01. i 01. 01.) u četvrtak, 02. 01. 2020. odigrat će se posljednjih 12 utakmica (6 limača, 4 početnika, 2 mlađih pionira) u skupinama.

Četvrtfinalni parovi poznati su u kategorijama juniora, kadeta i starijih pionira, a u kategorijama mlađih pionira i početnika bit će određeni ždrijebom u četvrtak, 02. 01. u 15,30 sati nakon završetka prvog kruga turnira. Tada će biti određeni i polufinalni parovi kod limača.

Kod mlađih pionira drugi krug su osigurali pobjednici skupina, ekipe NK Slavonija I, Škola nogometa Batrina, NK Kaptol, NK Slavonija II i NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007. Kao najbolje drugoplasirane ekipe iz skupina po 3 u četvrtfinale su se plasirale i ekipe Škola nogometa Oriovac (3 boda, 7:3 gol razlika) i NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 (3 boda, 3:7). Posljednji četvrtfinalist bit će drugoplasirana ekipa skupine 3 u kojoj se nalazi četiri ekipe i još se moraju odigrati posljednje dvije utakmice, a najbliži drugom krugu su igrači NK Požega I koji imaju 3 boda (NK Kuzmica 1 bod, NK Slavonija III bez bodova). 

Kod početnika četvrtfinale su osigurali pobjednici skupina 1, 2, 3 i 4, ekipe NK Slavonija I, NK Mladost Pavlovci, Škola nogometa Batrina i NK Sloga Trenkovo. Nakon što se odigraju preostale četiri utakmice bit će poznati pobjednici skupina 5. i 6. te dvije najbolje drugoplasirane ekipe koje također idu u 2. krug. 

Sve utakmice drugog kruga igraju se 2x15 minuta za razliku od utakmica u skupini koje su se igrale 2x12 minuta. 

 

TURNIR MLADEŽI 29. BMNT "POŽEGA 2019"

Rezultati - Ponedjeljak, 30. 12. 2019. – 6. dan – 14 utakmica

Mlađi pioniri

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 – NK Požega II 6:0 (Lovro Matoš 2, Lovro Krmpotić, Viktor Jelavić, Eduardo Rendulić, Filip Bojić) 

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 – NK Slavonija I 1:7 (Davor Kolić / Luka Romić 3, Vito Papac 2, Matko Brezicki, Marin Kaprel)

NK Požega I – NK Kuzmica 4:0 (Roko Starčević 2, Luka Fuček 2) 

K Kaptol - NK Požega I 6:1 (Robert Tomanović 3, Juraj Petrušić 2, Matko Porkulabić / Roko Starčević) 

NK Kaptol – NK Slavonija III 6:1 (Karlo Pranjić, Danijel Majstorović, Matko Porkulabić, Robert Tomanović, Marin Jagodić 2 / Vito Crnjac)

Početnici

NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli – NK Slavonija I 0:7 (Ante Pavičić 3, Lovro Černušak 2, Stjepan Špiranec, Jan Paukner)

NK Slavonija V - NK Dinamo Dervišaga Plavi 0:2 (Matej Čabraja, Ivan Bošnjak) 

NK Sloga Trenkovo – NK Slavonija IV 3:1 (David Ivanika 2, Petar Banožić / Dino Dakić) 

NK Kuzmica – NK Slavonija III 0:1 (Noa Akmačić) 

Škola nogometa Batrina - NK Kaptol 2:0 (Luka Bošković, Marko Belobrajdić)

NK Kutjevo II – Škola nogometa Batrina 0:1 (Marko Belobrajdić) 

Limači

Slavonija I – NK Požega II 2:1 (Valentino Čolić 2 / Marko Mautner)

NK Požega I – NK Slavonija Bijeli 7:0 (Noa Hel 2, Patrik Zima 2, David Borovac, Patrik Pranjić, Marin Rabić)

NK Slavonija Plavi – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2:0 (Stjepan Đurić, Emanuel Đaković)

 

Četvrtak, 02. 01. 2020. – 7. dan - 12 utakmica

9,30 NK Kutjevo – NK Slavonija I (L)

10,00 NK Omladinac Čaglin – NK Požega I (L)

10,30 NK Požega II – NK Kutjevo (L)

11,00 NK Slavonija Bijeli – NK Omladinac Čaglin (L)

11,30 NK Slavonija III – NK Slavija I (PO)

12,00 NK Dinamo Dervišaga Plavi – NK Slavija II (PO)

12,30 NK Požega II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli (PO)

13,00 NK Slavonija IV – NK Požega I (PO)

13,30 NK Požega I – NK Slavonija III (MP)

14,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga – Škola nogometa Batrina (L)

14,30 NK Kuzmica – NK Slavonija III (MP)

15,00 Škola nogometa Batrina - NK Slavonija Plavi (L)

 

DRUGI KRUG 

Petak, 03. 01. 2020. – 8. dan – 10 utakmica

Četvrtfinale Juniori

9,00 Mili i lege - OverUnder18 (A)

9,40 Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick - Parma (B)

10,20 Caffe bar Vanilla - Papuk (C)

11,00 Drugari - NK Hajduk Pakrac (D)

Četvrtfinale Stariji pioniri

11,40 NK Kuzmica - NK Slavonija I (A)

12,20 NK Slavija Pleternica - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 (B)

13,00 NK Slavonija II - NK Požega I (C)

13,40 NK Kaptol - NK Hajduk Pakrac (D)

Četvrtfinale Početnici

14,20 A 

15,00 B 

 

Subota, 04. 01. 2020. – 9. dan - 10 utakmica

Četvrfinale Kadeti

9,00 Trgovački obrt Paun - NK Kaptol (A)

9,40 Iskra - Nemamo ideju (B)

10,20 Platinum - Exit (C)

11,00 Kurajberi - Škola nogometa Batrina (D)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40 A

12,20 B

13,00 C 

13,40 D 

Četvrtfinale Početnici

14,20 C 

15,00 D 

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Juniori : A -C 

9,40 Juniori : B - D 

10,20 Kadeti : A - C

11,00 Kadeti : B - D

11,40 Stariji pioniri : A - C 

12,20 Stariji pioniri : B - D 

13,00 Mlađi pioniri : A - C 

13,40 Mlađi pioniri : B - D 

14,20 Početnici :  A - C 

15,00 Početnici : B - D 

15,40 Limači . 1 -2 

16,20 Limači :  3 -4 

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Limači

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,50 Finale

Početnici

11,40 Utakmica za 3. mjesto

12,30 Finale

Mlađi pioniri

13,20 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

Stariji pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,50 Finale J

uniori

16,40 Utakmica za 3. mjesto

17,30 Finale

Kadeti

19,00 Utakmica za 3. mjesto

20,30 Finale

Pročitano 832 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 31 Prosinac 2019 15:24