Četvrtak, 02 Siječanj 2020 00:00

Utakmicama osmine finala danas kreće 2. krug natjecanja na 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - Nakon dvodnevne stanke (31. 01. i 01. 01.) danas se nastavlja 29. Božićni malonogometni turnir "Požega 2019". Od 18,00 do 19,20 sati veterani će odigrati posljednje dvije utakmice skupine 1 nakon kojih će se znati koje ekipe će se pridružiti najboljim ekipa skupine 2, Kelvinu i Rampi Spin Valis koje su već osigurale polufinale.

U 18,00 sati igraju Lager Bašić - Vallis Aurea, a od 18,40 sati sastaju se Alabama - Hvidra. Peta ekipa te skupine Wiener osiguranje već je odigrala sve četiri utakmice. Prije odlučujućeg posljednjeg kola Vallis Aurea ima 5 bodova, Wiener osiguranje 5, Lager Bašić 3, Hvidra 3 i Alabama 2 boda.

Nakon toga kreće 2. krug seniorskog turnira u kojem će večeras odigrati prve četiri utakmice 1/8 finala seniorskog turnira. Već godinama sve utakmice 2. kruga igraju se 2x20 minuta, a od ove godine ekipe imaju i pravo na 1 time-out po poluvremenu (prošle godine je minuta odmora bila moguća od četvrtfinala). 

Ljubiteljima malog nogometa koji su i u prvom krugu solidno popunjavali tribine Sportske dvorane Tomislav Pirc prava uzbuđenja tek slijede.

Drugi krug će otvoriti branitelji naslova igrači Caffe bara Colosseum - Cor d.o.o. i ekipa Mojita caffe bara i Restorana i prenoćišta Stari grad (19,20).

Nakon toga sastaju se Caffe bar Vertigo - Elite Academy Pakrac (20,10). U trećoj utakmici Caffe bar Rubikon igra protiv Play fitnessa (21,00), a u četvrtoj se sastaju Caffe bar Vanilla i Kutjevo (21,50).

 

29. Božićni malonogometni turnir „Požega 2019“

Drugi krug – 1/8 finala 

 

Seniori - Sastavi ekipa : 

 

CAFFE BAR COLOSSEUM –COR D.O.O. – Mato Vasić, Almedin Bundavica, Mirko Soldo, Ivan Ivanagić, Robert Ruhek, Luka Đerek, Dražen Ćavar, Armando Kajfeš, Nebojša Popović, Vitor Hugo de Lima Da Silva 

MOJITO CAFFE BAR I RESTORAN I PRENOĆIŠTE STARI GRAD – Karlo Mahaček, Bruno Romić, Kristijan Zapalac, Ivan Mautner, Josip Bezjak, Leo Bošnjak, Anto Barić, Valentin Mikić, Marko Piščević, Leon Pandžić, Antun Smojvir

 

CAFFE BAR VERTIGO – Robert Marić, Mario Čuljak, Josip Neruda, Tomislav Zelenika, Aleksandar Darmopil, Marko Karačić, Krunoslav Pavlović, Miroslav Lujić, Ninoslav Parmaković

ELITE ACADEMY PAKRAC PHOENIX TATTOO STUDIO DARUVAR - Andrija Putak, Bruno Pjerabon, Nikša Grubišić, Arijan Res, Matija Joščak, Alen Grafina, Franko Zandona, Josip Dupor

 

CAFFE BAR RUBIKON – Marko Maričević, Tomislav Glavaš, Kristijan Jakić, Filip Bungić, Tomislav Marjanović, Nikola Eller, Mario Vlaović, Anton Severović, Bruno Menegoni, Alen Volf, Dejan Milijević

PLAY FITNESS – Stjepan Zeba, Slaven Barišić, Nikola Cindrić, Toni Bošnjaković, Robert Stahović, Valentino Kuzmić, Goran Jurić, Dario Batalo, Damir Mirković, Kristijan Lucić

 

CAFFE BAR VANILLA – Matija Romić, Eugen Šarić, Anto Kavedžija, Dominik Brekalo, Dino Dragičević, Davor Kaurić, Ivan Marić, Nikola Vasić, Marko Mirosav

KUTJEVO – Igor Kenjalo, Ante Paulić, Domagoj Majetić, Aleksandar Vojnović, Mario Desnica, Josip Budimir, Mladen Zgonjanin, Stjepan Vasić, Ante Budimir, Petar Čuljak, Alen Leist, Filip Nemec

 

CAFFE BAR SAMSON – Ivan Majetić, Krešimir Plešić, Josip Zeba, Tomislav Baltić, Valentino Podobnik, Mile Pavelić, Tomislav Žuljević, Mario Ćubel

AG GRADNJA 97 – Toni Prpić, Roberto Bognar, Dino Bognar, Marko Šubara, Josip Solić, Leo Mikić, Mato Marčetić, Matej Gomerčić, Luka Rotim

 

CAFFE BAR OASE PLETERNICA – Josip Romić, Mario Šipura, Leo Subotić, Jakov Šinko, Petar Jurić, Matej Brkić, Sebastijan Jakovljević, Filip Kocijan

VALLIS AUREA – Ivan Petković, Tomislav Valentić, Mario Majstorović, Ivan Peharda, Daniel Štavlić, Pavo Nikolić, Antun Kvaternik, Matej Peharda, Vinko Ančurovski, Alen Jelčić, Josip Jakovljević

 

MNK AUTODIJELOVI TOKIĆ – Siniša Klasić, Mislav Brnčić, Domagoj Brnčić, Lovro Banožić, Tomislav Banožić, Josip Banožić, Benjamin Banožić, Andrija Lucović, Matej Novak, Ivan Bulaja, Luka Šporčić

BLIC INTERIJERI CAFFE BAR PARK PLETERNICA – Ivan Mikić, Marko Aračić, Hrvoje Ančurovski, Ivan Prskalo, Robert Nović, Duje Tokić, Adam Srdarević, Josip Šutić, Josip Petković, Dario Blašković

 

MNK REDOKSI – Željko Konrad, Ajdin Memović, Hrvoje Knezović, Ivica Pavić, Ilija Vrbanić, Ivan Maruščak, Tomislav Sedlo, Krunoslav Ivanković, Anto Gavran, Igor Bratanić

OČNA OPTIKA ABRIĆ – Matko Kovačević, Domagoj Kovačević, Josip Nikolaš, Matias Šulc, Alen Solina, Marko Grbeš, Mislav Včelik, Lukas Begić, Stipo Jakešević, Bruno Golić, Ivan Jakešević

 

 

DRUGI KRUG

Četvrtak, 02. 01. 2020. – 9. dan –Osmina finala

18,00 Lager Bašić – Vallis Aurea (Vet 1)

18,40 Alabama – Hvidra Požega (Vet 1)

19,20 Caffe bar Colosseum Cor d.o.o - Mojito caffe bar i Restoran i prenoćište Stari grad (A)

20,10 Caffe bar Vertigo – Elite Academy Pakrac Phoenix Tattoo studio Daruvar (B)

21,00 Caffe bar Rubikon – Play fitness (C)

21,50 Caffe bar Vanilla – Kutjevo (D)

 

Petak, 03. 01. 2020. – 10. dan – Osmina finala

18,00 Caffe bar Samson – AG Gradnja 97 (E)

18,50 Caffe bar Oase – Vallis Aurea (F)

19,40 Polufinale Veterani : Prvi skupine 1 – Rampa Spin Valis

20,20 Polufinale Veterani : Kelvin – Drugi skupine 1

21,00 MNK Autodijelovi Tokić – Blic Interijeri Caffe bar Park Pleternica (G)

21,50 MNK Redoksi – Očna optika Abrić (H)

 

Subota, 04. 01. 2020. – 11. dan – Četvrtfinale

18,40 A – C (1)

19,30 B – D (2)

20,20 E – G (3)

21,10 F – H (4)

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 12. dan – Polufinale

19,30 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

20,10 Polufinale Fond (1–3)

21,00 Finale - Veterani

21,50 Polufinale Fond (2–4)

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 13. dan – Finale

19,40 UTAKMICA ZA 3. MJESTO – Fond

20,30 Dodjela pehara i nagrada za 3. i 4. mjesto

21,00 FINALE – Fond

21,50 Dodjela pehara i nagrada, proglašenje pobjednika

Pročitano 1361 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 02 Siječanj 2020 09:53