Četvrtak, 02 Siječanj 2020 00:00

Utakmicama 7. natjecateljskog dana završio 1. krug Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - Nakon 93 odigrane utakmice po skupinama završio je prvi krug Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019". Danas je tijekom 7. natjecateljskog dana odigrano posljednjih 12 utakmica u kategorijama mlađih pionira, početnika i limača. Nakon toga su na zapisničkom stolu ždrijebom određeni četvrtfinalni parovi mlađih pionira i početnika te polufinalni parovi kod limača. Kod mlađih pionira u četvrfinale su se plasirali pobjednici skupina.  

Kod mlađih pionira drugi krug su osigurali pobjednici skupina, ekipe NK Slavonija I, Škola nogometa Batrina, NK Kaptol, NK Slavonija II i NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007. Kao najbolje drugoplasirane ekipe iz skupina po 3 u četvrtfinale su se plasirale i ekipe Škola nogometa Oriovac (3 boda, 7:3 gol razlika) i NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 (3 boda, 3:7), a posljednji četvrtfinalist je NK Požega I, drugoplasirana ekipa skupine 3 u kojoj su bile četiri ekipe.

Kod početnika četvrtfinale su osigurali pobjednici skupina, ekipe NK Slavonija I, NK Mladost Pavlovci, Škola nogometa Batrina, NK Sloga Trenkovo, NK Slavija II i NK Slavija I. Dvije najbolje drugoplasirane ekipe koje također idu u 2. krug su NK Dinamo Vidovci Plavi i NK Požega I, jedine ekipe koje su osvojile po 4 boda. 

Kod limača u polufinale su se plasirale pobjednici skupina NK Slavonija I, NK Požega I i NK Slavonija Plavi te najbolja drugoplasirana ekipa NK Omladinac Čaglin (3 boda, 6:3 gol razlika). Druga najbolja ekipa je NK Požega II (3, 6:4)

 

 

TURNIR MLADEŽI 29. BMNT "POŽEGA 2019"

Rezultati - Četvrtak, 02. 01. 2020. – 7. dan - 12 utakmica 

Limači 

NK Kutjevo – NK Slavonija I 0:7 (Borna Šipoš 3, Ilan Smolčić 3, Patrik Tomašević) 

NK Omladinac Čaglin – NK Požega I  1:3 (Noa Bardač / David Borovac, Patrik Zima, Marin Rabić) 

NK Požega II – NK Kutjevo 5:2 (Mihael Šakić 2, Marko Mautner 3 / Mihael Majstorović, Lukas Nenadić) 

NK Slavonija Bijeli – NK Omladinac Čaglin  NK 0:5 (Jakov Kavicki 2, Noa Bardač 2, Luka Šutić) 

NK Dinamo Vidovci Dervišaga - Škola nogometa Batrina 0:1 (Jan Papčević) 

Škola nogometa Batrina - NK Slavonija Plavi 1:7 (Jan Papčević / Emanuel Đaković 2, Stjepan Đurić 2, Petar Begović 2, Nikola Černušak) 

 

Početnici 

Slavonija III – NK Slavija I 2:3 (Gabriel Hrmić, Noa Akmačić / Niko Babić, Filip Jugović 2) 

NK Dinamo Dervišaga Plavi – NK Slavija II 1:1 (1:2 penali) (Ivan Bošnjak / Gabriel Tokić) 

NK Požega II – NK Dinamo Vidovci Dervišaga Bijeli  0:0 (1:0 penali) 

NK Slavonija IV – NK Požega I 0:2 (Luka Maglica, Damjan Gajić) 

 

Mlađi pioniri 

NK Požega I – NK Slavonija III 4:0 (Matej Maglica 2, Roko Kronšteter, Josip Jakovac) 

NK Kuzmica – NK Slavonija III 3:0 (Ante Novak, Rafael Lubar, Marko Jagodić) 

 

Petak, 03. 01. 2020. – 8. dan – 10 utakmica

Četvrtfinale Juniori

9,00 Mili i lege - OverUnder18 (A)

9,40 Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick - Parma (B)

10,20 Caffe bar Vanilla - Papuk (C)

11,00 Drugari - NK Hajduk Pakrac (D)

Četvrtfinale Stariji pioniri

11,40 NK Kuzmica - NK Slavonija I (A)

12,20 NK Slavija Pleternica - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 (B)

13,00 NK Slavonija II - NK Požega I (C)

13,40 NK Kaptol - NK Hajduk Pakrac (D)

Četvrtfinale Početnici

14,20 NK Slavonija I - NK Slavija II (A)

15,00 NK Dinamo Vidovci Dervišaga Plavi  - NK Slavija I (C)

 

Subota, 04. 01. 2020. – 9. dan - 10 utakmica

Četvrfinale Kadeti

9,00 Trgovački obrt Paun - NK Kaptol (A)

9,40 Iskra - Nemamo ideju (B)

10,20 Platinum - Exit (C)

11,00 Kurajberi - Škola nogometa Batrina (D)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 - NK Slavonija I (A)

12,20 NK Kaptol - NK Slavonija II (C)

13,00 Škola nogometa Batrina - Škola nogometa Oriovac (B)

13,40 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 - NK Požega I (D

Četvrtfinale Početnici

14,20 NK Sloga Trenkovo - Škola nogometa Batrina (B)

15,00 NK Mladost Pavlovci - NK Požega I (D)

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Juniori : A - C 

9,40 Juniori B - D 

10,20 Kadeti : A – C

11,00 Kadeti : B - D

11,40 Stariji pioniri : A - C 

12,20 Stariji pioniri : B - D 

13,00 Mlađi pioniri : A - C 

13,40 Mlađi pioniri : B - D 

14,20 Početnici : A - C 

15,00 Početnici : B - D 

15,40 Limači : NK Slavonija Plavi - NK Slavonija I 

16,20 Limači : NK Omladinac Čaglin - NK Požega I 

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

Limači

10,00 Utakmica za 3. mjesto

10,50 Finale

Početnici

11,40 Utakmica za 3. mjesto

12,30 Finale

Mlađi pioniri

13,20 Utakmica za 3. mjesto

14,10 Finale

Stariji pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto

15,50 Finale

Juniori

16,40 Utakmica za 3. mjesto

17,30 Finale

Kadeti

19,00 Utakmica za 3. mjesto

20,30 Finale

Pročitano 959 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 04 Siječanj 2020 07:19