Petak, 03 Siječanj 2020 00:00

Odigrane utakmice 1/4finala juniora i starijih pionira Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas su odigrane prve utakmice 2. kruga Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019" nakon kojih su poznati svi polufinalisti u kategorijama juniora i starijih pionira te prva dva polufinalista kod početnika. 

U subotu, 04. siječnja odigrat će se četvrtfinalne utakmice u kategorijama kadeta i mlađih pionira kao i posljednje dvije kod početnika. Polufinalni dan je u nedjelju, 05. siječnja kada će se od 9,00 do 17,00 sati odigrati 12 utakmica u svim kategorijama. Turnir mladeži završava u ponedjeljak, 06. siječnja. 

 

29. BMNT «POŽEGA 2019» - 2. KRUG – TURNIR MLADEŽI

 

Petak, 03. 01. 2020. – 8. dan – 10 utakmica

Četvrtfinale Juniori

Mili i lege - OverUnder18 2:2 (6:5 penali) (Dinko Čuljak, Eugen Marjanović / Valentin Lovrić, Karlo Kuburdžić)

Caffe bar Kolodvor Batrina Moby dick - Parma 2:4 (Gabijel Dovođa, Robert Mesić / Lukas Begić 2, Mario Šipura, Petar Jurić)

Caffe bar Vanilla - Papuk 5:2 (Josip Dupor, Josip Barišić, Luka Mršić, Ronaldo Hodak, Patrick Pok / Ivan Šubara, Mihael Matković – Grgić)

Drugari - NK Hajduk Pakrac 2:1 (Matija Vuić, Valentin Mikić / Filip Škariot)

 

 

Četvrtfinale Stariji pioniri

NK Kuzmica - NK Slavonija I 0:4 (Ivan Lončarević, Karlo Kovre, Luka Polić, Benedikt Romić)

NK Slavija Pleternica - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2005 7:1 (Borna Knezović 5, Stjepan Bošnjak, Filip Jušić / Leon Nikolić)

NK Slavonija II - NK Požega I 5:0 (Davor Banović 2, Luka Perković, Lovro Blažević, Filip Prološčić) 

NK Kaptol - NK Hajduk Pakrac 2:5 (Daniel Iličić 2 / Luka Majstorović 4, Ivan Benković) 

 

Četvrtfinale Početnici

NK Slavonija I – NK Slavija II 18:0 (Lovro Černušak 6, Patrik Čakalić 4, Josip Gašparović 3, Jan Paukner 2, Gabrijel Kopilaš, Stjepan Špiranec, Ante Pavičić)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga Plavi - NK Slavija I 1:3 (Ivan Bošnjak, Filip Jugović 2, Sven Markota) 

 

Subota, 04. 01. 2020. – 9. dan - 10 utakmica

Četvrfinale Kadeti

9,00 Trgovački obrt Paun - NK Kaptol (A)

9,40 Iskra - Nemamo ideju (B)

10,20 Platinum - Exit (C)

11,00 Kurajberi - Škola nogometa Batrina (D)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 - NK Slavonija I (A)

12,20 NK Kaptol - NK Slavonija II (C)

13,00 Škola nogometa Batrina - Škola nogometa Oriovac (B)

13,40 NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 - NK Požega I (D

Četvrtfinale Početnici

14,20 NK Sloga Trenkovo - Škola nogometa Batrina (B)

15,00 NK Mladost Pavlovci - NK Požega I (D)

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Juniori : Mili i lege – Caffe bar Vanilla

9,40 Juniori : Parma – Drugari

10,20 Kadeti : A - C

11,00 Kadeti : B - D

11,40 Stariji pioniri : NK Slavonija I – NK Slavonija II

12,20 Stariji pioniri : NK Slavija - NK Hajduk Pakrac 

13,00 Mlađi pioniri : A - C

13,40 Mlađi pioniri : B - D

14,20 Početnici : NK Slavonija I - NK Slavija I 

15,00 Početnici : B - D

15,40 Limači : NK Slavonija Plavi - NK Slavonija I

16,20 Limači : NK Omladinac Čaglin - NK Požega I

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

10,00 Utakmica za 3. mjesto -Limači

10,50 Finale - Limači

11,40 Utakmica za 3. mjesto - Početnici

12,30 Finale - Početnici

13,20 Utakmica za 3. mjesto - Mlađi pioniri

14,10 Finale –Mlađi pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto – Stariji pioniri

15,50 Finale – Stariji pioniri

16,40 Utakmica za 3. mjesto – Juniori

17,30 Finale – Juniori

19,00 Utakmica za 3. mjesto – Kadeti

20,30 Finale – Kadeti

Pročitano 761 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 04 Siječanj 2020 07:33