Subota, 04 Siječanj 2020 00:00

Odigrane četvrtfinalne utakmice kadeta, mlađih pionira i početnika Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas su tijekom 9. natjecateljskog dana Turnira mladeži 29. BMNT "Požega 2019" odigrane sve četvrtfinalne utakmice u kategorijama kadeta i mlađih pionira kao i posljednje dvije kod početnika.

Polufinalni dan je u nedjelju, 05. siječnja kada će se od 9,00 do 17,00 sati odigrati 12 utakmica u svim kategorijama. Turnir mladeži završava u ponedjeljak, 06. siječnja 2020 kada će biti završnica u svim kategorijama.

Dva dana prije kraja turnira vodeći strijelci kod juniora i kadeta su Ronaldo Hodak (Caffe bar Vanilla) i Pavle Ivanišević (Trgovački obrt Paun), svaki sa po 9 pogodaka. Kod starijih i mlađih pionira vodeći su Borna Knezović (NK Slavija Pleternica) i Stjepan Zengić (Škola nogometa Batrina) sa po 8 pogodaka. Kod početnika najviše je zabio Eduardo Blažević (NK Mladost Pavlovci) - 11 pogodaka, a kod limača je vodeći Marko Mautner (NK Požega II) sa 4 gola. 

U finalnoj večeri glavnog turnira ove godine će se odigrati finala juniora (19,00) i kadeta (20,30). U 19,40 sati je utakmica za 3. mjesto seniorskog turnira, a od 21,00 sat finalna utakmica seniora s kojom završava 29. izdanje požeškog Božićnog turnira. 

 

 

29. BMNT «POŽEGA 2019» - 2. KRUG – TURNIR MLADEŽI

Subota, 04. 01. 2020. – 9. dan - 10 utakmica

 

Četvrfinale Kadeti

Trgovački obrt Paun - NK Kaptol 4:0 ( Pavle Ivanišević 2, Matej Bartolović, Jakov Medvedović)

Iskra - Nemamo ideju 1:7 (Sandi Klajn / Darian Begović 2, Ivan Dražetić, Marko Jurić, Filip Jakobović, Tin Kelebuda, Josip Pavić)

Platinum - Exit 7:1 (Mateo Ivanešić 3, Emil Đaković 2, Roko Anić, Leo Subotić / Matej Iličić)

Kurajberi - Škola nogometa Batrina 0:1 (Karlo Pavlović)

 

Četvrtfinale Mlađi pioniri

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2008 - NK Slavonija I 2:7 (Fran Jakovljević, Matej Škvorc, Luka Romić 3, Vito Papac 2, Nikola Prepolec, Donnat Tomas) 

NK Kaptol - NK Slavonija II 1:3 (Danijel Majstorović / Marko Vidović, Domagoj Mesić, Ivan Ušćebrka) 

Škola nogometa Batrina - Škola nogometa Oriovac 3:0 (Stjepan Zengić 3) 

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 - NK Požega I 5:0 (Lovro Krmpotić 3, Viktor Jelavić 2) 

 

Četvrtfinale Početnici

NK Sloga Trenkovo - Škola nogometa Batrina 2:6 (David Ivanika 2 / Marko Belobrajdić 3, Lovro Maričević, Lovro Klarić, Stjepan Zengić 

NK Mladost Pavlovci - NK Požega I 4:1 (Eduardo Blažević 3, Patrik Knežević / Filip Čolić) 

 

 

Nedjelja, 05. 01. 2020. – 10. dan - 12 utakmica – Polufinale

9,00 Juniori : Mili i lege – Caffe bar Vanilla

9,40 Juniori : Parma – Drugari

10,20 Kadeti : Trgovački obrt Paun  - Platinum 

11,00 Kadeti : Nemamo ideju - Škola nogometa Batrina 

11,40 Stariji pioniri : NK Slavonija I – NK Slavonija II

12,20 Stariji pioniri : NK Slavija - NK Hajduk Pakrac

13,00 Mlađi pioniri : NK Slavonija I  - NK Slavonija II 

13,40 Mlađi pioniri : Škola nogometa Batrina - NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 

14,20 Početnici :NK Slavonija I - NK Slavija I

15,00 Početnici : Škola nogometa Batrina - NK Mladost Pavlovci 

15,40 Limači : NK Slavonija Plavi - NK Slavonija I

16,20 Limači : NK Omladinac Čaglin - NK Požega I

 

Ponedjeljak, 06. 01. 2020. – 11. dan - Finale – 12 utakmica

10,00 Utakmica za 3. mjesto -Limači

10,50 Finale - Limači

11,40 Utakmica za 3. mjesto - Početnici

12,30 Finale - Početnici

13,20 Utakmica za 3. mjesto - Mlađi pioniri

14,10 Finale –Mlađi pioniri

15,00 Utakmica za 3. mjesto – Stariji pioniri

15,50 Finale – Stariji pioniri

16,40 Utakmica za 3. mjesto – Juniori 

17,30 Utakmica za 3. mjesto – Kadeti 

19,00 Finale - Juniori 

20,30 Finale – Kadeti

Pročitano 952 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 04 Siječanj 2020 23:10