Utorak, 04 Veljača 2020 01:00

Pobjede Kelvina, Vallis Auree i Rampe Spin Valis u 12. kolu Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA  - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u nedjelju, 02. 02. 2020. odigrane su sve utakmice 12. kola Malonogometne lige veterana Požega. U prvom susretu koji je bio i derbi kola Kelvin je s uvjerljivim rezultatom 5:1 (4:1) pobijedio Alabamu. Pogotke za Kelvin postigli su Štefo Odobašić, Jurica Bešlić, Petar Čuljak (2) i Nevio Berdi dok je za Alabamu zabio Darko Pandžić.

Vallis Aurea je rezultatom 2:0 (0:0) svladala Hvidru čiji su otpor u samoj završnici slomili Borislav Jukić pogotkom u 35. te Željko Metlar golom u 36. minuti.

Standard i Clarum odigrali su neodlučeno, 4:4 (2:0). Nakon što je Standard imao vodstvo od 3:0 u 22. minuti, Clarum je od 24. do 31. minute postigao 4 pogotka i preokrenuo na 3:4 da bi Ivan Gril dvije minute prije kraja donio bod Standardu. Pogotke za Clarum postigli su Ilija Šubara (2), Tomislav Galić i Ivica Stojčević dok su za Standard zabili Ivan Gril (2), Tomislav Ivanešić i Branko Štimac.

U posljednjem susretu 12. kola Rampa Spin Valis je rezultatom 4:2 (0:0) dobila Botafogo. U prvih 20 minuta nije bilo pogodaka, a u drugom dijelu postignuto je svih 6. Strijelci za Rampu bili su Jako Novak, Krunoslav Prpić, Eduard Pavičić i Mijo Kostić dok su za Botafogo zabili Boris Pelić i Mario Jurčak. U ovom kolu slobodna je bila vodeća ekipa Autodijelova Tokić.

U nedjelju, 09. 02. 2020. se liga ne igra zbog održavanja 6. Malonogometnog turnira limača "Slavonija kup 2020". Utakmice 13. kola igrat će se u nedjelju, 16. 02. 2020. Sastaju se Botafogo - Kelvin, Alabama - Clarum, Standard - Hvidra i Vallis Aurea - Autodijelovi Tokić. Slobodna je Rampa Spin Valis.