Nedjelja, 12 Listopad 2014 02:00

Pobjeda kadeta ŠNK Slavonije protiv NK Marsonie u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD - Kadeti i juniori ŠNK Slavonija danas su gostovali u Slavonskom Brodu gdje su protiv NK Marsonie odigrali utakmice 8. kola 1. Kvalitetne lige Slavonije i Baranje. Kadeti su pobijedili svoje vršnjake iz NK Marsonie rezultatom 1:3. Pogotke su postigli Smojvir, Karačić i Majetić. Ekipu je vodio trener Goran Jurković koji je na današnjoj utakmici mijenjao trenera Marijana Bakulu. Juniori Slavonije poraženi su minimalnim rezultatom 1:0 od domaćina. U 9. kolu koje se igra u nedjelju, 19. listopada 2014. kadeti i juniori dočekuju Hypo limač iz Osijeka. Druga ekipa mlađih pionira ŠNK Slavonije koja se natječe u Županijskoj ligi limača na Igralištu NK Požega odigrala je domaću utakmicu 6. kola Županijske lige početnika protiv NK Jakšića. Susret je završio neodlučeno 1:1. Slavonija je povela pogotkom Nike Piskera u 22. minuti a bod malim Jakšićanima donio je Josip Lučić u 26. minuti.

Pročitano 1866 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 13 Listopad 2014 11:11