Ponedjeljak, 27 Listopad 2014 01:00

Odigrano 8. kolo Županijske nogometne lige limača

POŽEGA - Na Sportsko - rekreacijskom centru jučer su odigrane tri utakmice 8. kola Županijske nogometne lige limača. U derbiju kola limači NK Mladost Pavlovci odigrali su neriješeno sa ŠNK Slavonijom 1 (Požega). Rezultat je bio 2:2 te su tako Pavlovčani prvu uspjeli otkinuti bodove vodećoj ekipi lige. Slavonija je povela pogocima Luke Milosavljevića u 3. i Adama Jovanovića u 19. minuti. Rezultatom 0:2 je završilo prvo poluvrijeme. U drugom dijelu Marko Čosić u 30. i Marko Pratljačić u 31. minuti donose izjednačenje i bod svojim suigračima. U drugoj utakmici NK Papuk (Velika) i NK Slavija (Pleternica) su odigrali također bez pobjednika 1:1. Poveli su mali Pleterničani pogotkom Leona Perkovića u 30. minuti a izjednačio je Ivan Dragun u 45. minuti. U posljednjoj utakmici limači NK Dinamo (Vidovci) su rezultatom 4:1 svladali NK Kaptol. Poveli su Vidovčani pogocima Luke Ivanešića u 11. i Tvrtka Jankovića u 22. minuti. Na 2:1 smanjio je Miroslav Juranović pogotkom u 40. minuti. U 46. minuti za 3:1 zabija Lovro Rašić a konačnih 4:1 postavlja Marko Letinić u 48. minuti. Utakmica između NK Tim osvježenja i NK Jakšića odigrana je u Kuzmici a domaći limači su bili bolji i pobijedili rezultatom 3:2. U ovom kolu slobodna je bila ekipa ŠNK Slavonije 2. U vodstvu je Slavonija 1 sa 19 bodova, druga je Slavonija 2 sa 18 bodova a treća Mladost sa 16 bodova. Četvrti je Dinamo sa 13 bodova a peti Kaptol ima 12 bodova. Na šestom mjestu je Slavija sa 5 bodova, sedmi je Jakšić sa 4 boda koliko ima i osmo Tim osvježenje. Na posljednjem, devetom mjestu je Papuk sa 2 osvojena boda. U posljednjem, 9. kolu prvog dijela prvenstva koje se igra u nedjelju, 02. studenog sastaju se Jakšić - Dinamo (9,00), Slavija - Tim osvježenje (10,00), Slavonija 1 - Papuk (11,00) i Slavonija 2 - Mladost (12,00). Slobodan je Kaptol.

Pročitano 1838 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 27 Listopad 2014 13:46