Ponedjeljak, 27 Listopad 2014 01:00

Pobjede kadeta i juniora ŠNK Slavonije protiv NK Slavije (Pleternica)

POŽEGA - Na Stadionu kraj Orljave jučer su kadeti i juniori ŠNK Slavonije odigrali svoje utakmice 10. kola 1. Kvalitetne lige Slavonije i Baranje. Protivnik im je bio NK Slavija (Pleternica). Utakmice su se trebale igrati u Pleternici ali je dogovorom klubova zamijenjeno domaćinstvo. Kadeti Slavonije su uvjerljivo bili bolji od Slavije i slavili rezultatom 5:1. Pogotke za Slavoniju poostigli su Matej Markanjević (19. min.), Danijel Smojvir (28.), Ivan Tomić (35.), Ivan Grgić (44.) i Alen Renka (51.). Počasni pogodak Slavija je postigla autogolom vratara domaćih u 55. minuti. Kadete Slavonije ponovno je vodio trener Marijan Bakula kojeg je proteklih mjesec dana na klupi mijenjao Krešimir Brkić, trener juniora Slavonije koji su jučer također svladali Slaviju. Rezultat je bio 2:1 za Požežane. Pogodak za vodstvo domaćih postigao je Marko Marić u 31. minuti. Izjednačio je Leo Mikić u 39. minuti a vodstvo i pobjedu Slavoniji donio je svojim drugim pogotkom Marko Marić u 73. minuti. U sljedećem, 11. kolu koje se igra u nedjelju, 02. studenog kadeti i juniori Slavonije dočekuju svoje vršnjake iz NK Oriolika (Oriovac). Utakmice će se igrati na Igralištu NK Požega na Sportsko - rekreacijskom centru. Kadeti igraju u 9,00 sati a juniori nakon njih, u 11,00 sati.

Pročitano 2257 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 28 Listopad 2014 12:36