Srijeda, 26 Listopad 2016 02:00

Juniori Slavonije osvojili Županijski nogometni kup

POŽEGA - Na Igralištu NK Požega na Sportsko - rekreacijskom centru jučer je odigrana finalna utakmica Županijskog nogometnog kupa za kategoriju juniora u kojoj su se sastali NK Slavonija (Požega) i NK Slavija (Pleternica). Požežani su već nakon prvog dijela utakmice imali uvjerljivo vodstvo od 3:0. Posebno se istakao veznjak Marko Karačić koji je postigao dva pogotka iz slobodnih udaraca i asistirao za pogodak Mateju Markanjeviću.

Na poluvremenu je trener Nevio Berdi izvadio Karačića koji je i u kadru seniorske momčadi za subotnju domaću utakmicu s Bjelovarom. Nakon toga je igra Slavonije bila dosta slabija što su iskoristili Pleterničani i smanjili vodstvo na 3:1 pogotkom Mirka Solde u 65. minuti. Pobjedu Slavonije potvrdio je brzonogi napadač Luka Banić koji je pobjegao obrani Slavije i zabio za konačnih 4:1.

Pehar kapetanu Slavonije Ivanu Smojviru uručio je predsjednik Slavonije Krunoslav Prpić koji je i član Izvršnog odbora Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije.

Juniori Slavonije stekli su pravo daljnjeg sudjelovanja u natjecanju Hrvatskog nogometnog kupa.

SLAVONIJA - SLAVIJA 4:1 (3:0)

POŽEGA, Igralište NK Požega, 25. 10. 2016., gledatelja 50, sudac : Davor Banović (Trenkovo), pomoćnici : Slaven Stojanović i Antun Vojtulek (Požega), delegat : Milan Akmačić (Požega)

STRIJELCI : 1:0 Karačić (7), 2:0 Markanjević (33), 3:0 Karačić (34), 3:1 Soldo (65), 4:1 Banić (90)

SLAVONIJA - Pranjić, Čičak, Puntarić (od 90. Kelebuda), D. Smojvir, Renka (od 35. H. Soldo), Zrnčić, Markanjević (od 80. Vasić), Karačić (od 46. Škoda), I. Smojvir (od 70. Jurilj), Majetić, Banić. Trener : Nevio Berdi

SLAVIJA - Žuljević , Bajić, Dorić, Soldo, Renka (od 67. Marčinović), Kovačević (od 46. Petković), Marjanović (od 79. Hruškar), T. Martinović (od 82. Šarić), M. Martinović, Itrak, Keč (od 61. Mikić). Trener : Damir Bognar

Igrač utakmice : Marko Karačić

Pročitano 2564 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 26 Listopad 2016 10:12