Srijeda, 12 Studeni 2014 01:00

Pobjede kadeta i juniora ŠNK Slavonije protiv HNK Vukovara 1991

POŽEGA - U nedjelju, 09. studenog kadeti i juniori ŠNK Slavonije na svom Stadionu kraj Orljave odigrali su utakmice 12. kola 1. Kvalitetne lige mladeži Slavonije i Baranje. Protivnik im je bio HNK Vukovar 1991. Kadeti su ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 5:0 dok su juniori odigrali neodlučeno 3:3. Pogotke za kadete postigli su Alen Renka (2), Ivan Grgić, Ivan Smojvir i Marko Karačić iz jedanaesterca. Juniori su poveli pogotkom Antonia Novinca već u 2. minuti a nakon toga su gosti do poluvremena postigli tri pogotka i preokrenuli rezultat na 1:3. Izjednačenje i bod Slavoniji su donijeli Marko Marić pogotkom u 74. i Goran Marković pogotkom u 89. minuti. U posljednjem kolu prvog dijela prvenstva., u nedjelju, 16. studenog kadeti i juniori ŠNK Slavonije gostuju u Slavonskom Brodu kod NK Livade Željezničara.

KADETI

SLAVONIJA - VUKOVAR 1991 5:0 (2:0)

POŽEGA, Stadion ŠNK Slavonije, 09. 11. 2014., sudac : Marin Mamić, pomoćnici : Darko Mautner i Filip Oršulić, delegat : Siniša Sabljak

STRIJELCI : 1:0 Grgić (39), 2:0 Karačić (40 - 11m), 3:0 Renka (69), 4:0 Renka (71), 5:0 I. Smojvir (76)

SLAVONIJA - Mahaček, Tomić (od 64. Japarić), Puntarić, Renka, Grgić, D. Smojvir (od 56. Banušić), Majetić (od 65. Marinac), Zrnčić, Lojber (od 71. I. Smojvir), Karačić (od 69. Kelebuda), Markanjević. Trener : Marijan Bakula

VUKOVAR - Dermiček, Ljubić, Neferanović (od 69. Fačić), Čibarić, Pole, Mlivić, Uhlarik, Mikloš (od 58. Sedlaković), Krizmanić, Duvnjak (od 62. Vuksanović), Crnogorac. Trener : Tomislav Grgurević

JUNIORI

SLAVONIJA - VUKOVAR 3:3 (1:3)

POŽEGA, Stadion ŠNK Slavonije, 09. 11. 2014., sudac : Darko Mautner, pomoćnici : Marin Mamić i Filip Oršulić, delegat : Siniša Sabljak

STRIJELCI : 1:0 Novinc (2), 1:1 Matijević (13), 1:2 Kožul (29), 1:3 Korolija (38), 2:3 Marić (74), 3:3 Marković (89)

SLAVONIJA - Dumančić, Vuković, Brkić (od 46. Ivanko), Subotić, Poljaković, Tomić, Nović, Grbeš, Marić, Novinc (od 46. Plešić), Marković. Trener : Krešimir Brkić

VUKOVAR - Salopek, Krešić, Kovačević (od 71. Božić), Kovač, Bikić, Rist, Muhadri, Korolija, Kožul, Al. Matijević (od 60. An. Matijević) , Škarica. Trener : Slavko Baketa

Pročitano 2338 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 13 Studeni 2014 14:30