Utorak, 12 Rujan 2017 02:00

Pobjeda Lipe, poraz Parasana u 1. kolu 3. Županijske nogometne lige 2017./2018.

POŽEGA - Proteklog vikenda s prvenstvenim natjecanjem počeli su i županijski nogometni trećeligaši. Lipa (Stara Lipa) je na gostovanju u Ovčarama rezultatom 0:1 pobijedila istoimenog domaćina. Pogodak odluke postigao je Josip Mijatović u 9. minuti.

Parasan (Golobrdci) je poražen na gostovanju u Badljevini od domaćeg Dinama rezultatom 2:1. Dinamo je poveo u 41. minuti pogotkom Stjepana Šepla iz jedanaesterca. Parasan je izjednačio u 47. minuti pogotkom napadača Matka Jurčića koji je u ljetnom prijelaznom roku stigao iz Sloge Trenkovo. Pobjedu domaćinu donio je Roberto Topalović pogotkom u 84. minuti.

U ostalim susretima Eminovci su svladali Slavoniju (Prekopakra) rezultatom 4:0 (Sebastijan Kalnak, Danijel Varela 2, Bojan Crepulja) dok je Jovača na svom terenu u Marinom selu izgubila od Poljane rezultatom 1:2 (Marko Strganac / Ante Dragozet, Dejan Đurić).

Nakon prvog kola u vodstvu su Eminovci, Dinamo, Poljana i Lipa sa 3 boda. Bez bodova su Parasan, Jovača, Ovčare i Slavonija.

Utakmice 2. kola igraju se u nedjelju, 17. rujna s početkom u 16,30 sati. Sastaju se Lipa - Poljana, Parasan - Eminovci, Slavonija -Jovača i Ovčare - Dinamo.

Pročitano 2401 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 12 Rujan 2017 10:44