Ponedjeljak, 16 Listopad 2017 02:00

Slavonija poražena na gostovanju u Vukovaru u 9. kolu 3. Hrvatske nogometne lige

VUKOVAR - Nogometaši Slavonije poraženi su na gostovanju u Vukovaru od istoimenog protivnika rezultatom 2:0. Bolju igru u prvom poluvremenu domaćini su oplemenili s dva pogotka s kojima su praktički već tada riješili pitanje pobjednika. Strijelci su bili Kožul u 10. minuti, i bivši igrač Slavonije Bekavac u 36. minuti.

Imala je Slavonija priliku smanjiti rezultat i učiniti susret do kraja zanimljivim, ali u 67. minuti nisu iskoristili dosuđeni jedanaesterac. Ovim porazom Slavonija je upisala 4 poraz u sezoni i dalje se nalazi u neugodnoj situaciji na dnu ljestvice, a iduće kolo u goste im dolazi Varteks s kojim imaju isti bodovni učinak.

Utakmica se igra na Stadionu kraj Orljave u subotu, 21. listopada s početkom u 15,00 sati. Ulaz je 20 kuna.

VUKOVAR 1991 – SLAVONIJA 2:0 (2:0)

VUKOVAR – Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac Krešimir Vidačić (Osijek).

STRIJELCI: 1:0 Kožul (10), 2:0 Bekavac (36).

VUKOVAR 1991: Tuta, Mišković, Brajković, Jagustin, Mihajlović, Lovrić, Malecki (od 69. Jakić), Simonović, Ćorić (od 86. Matijević), Bekavac, Kožul (od 88. Vuković). Trener Goran Meštrović.

SLAVONIJA: Rezo, Puntarić (od 57. Banić), Majstorović, Boban, Včelik, Sokić, Marčetić (od 75. Grbeš), Jakešević, Podobnik, Božić, Smojvir (od 46. Karačić). Trener Krešimir Brkić.

ŽUTI KARTONI: Kožul, Lovrić, Brajković, Ćorić (Vukovar 1991), Majstorović (Slavonija).

(Tekst i foto : Kronika Požeško - slavonska)

Pročitano 1525 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Listopad 2017 13:16