Petak, 12 Listopad 2018 02:00

Slavonija poražena na gostovanju u Ždralovima kod Mladosti u 8. kolu 3. HNL - Istok

ŽDRALOVI - Slavonija je u 8. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok gostovala u Ždralovima gdje je poražena od domaće Mladosti rezultatom 3:1 (1:1) Domaćin je poveo u 4. minuti pogotkom Luke Šipraka. U 15. minuti kapetan Mario Majstorović nije realizirao kazneni udarac kojeg je izborio Ivan Smojvir.

U 42. minuti Matej Peharda zabio je za 1-1 lijepim udarcem lijevom nogom sa dvadesetak minuta. Minutu poslije Marko Žuljević Imao je stopostotnu priliku ali nije zabio. U drugom dijelu Slavonija je primila dva pogotka i izgubila 3-1.

Momčad trenera Milana Tomljenovića je porazom u Ždralovima pala sa 9. na 13. mjesto. Nogometni klub Slavonija poziva sve navijače i ljubitelje nogometa s područja grada Požege i cijele Požeštine da u subotu, 13. listopada s početkom u 15,00 sati dođu na Stadion kraj Orljave i podrže nogometaše Slavonije u susretu 9. kola 3. Hrvatske nogometne lige - Istok protiv HNK Vukovar 1991.

"Plavima s Orljave" hitno trebaju 3 domaća boda kako bi se vratili u sredinu ljestvice.

Pročitano 1894 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 12 Listopad 2018 14:17