Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 01:00

Slavonija poražena na gostovanju u Čepinu u 14. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

ČEPIN - Nogometaši Slavonije u 14. kolu 3. HNL Istok gostovali su kod odlične momčadi Čepina i očekivano doživjeli novi poraz. Čepin je momčad koja je u borbi za naslov prvaka, na svom su terenu vrlo uspješni i Plavi uz nekoliko izostanaka nisu imali ozbiljnu šansu vratiti se neporaženi.

Što ozljede što kartoni uzrokovali su da trener Slavonije Milan Tomljenović u kadru ima samo 14 igrača na gostovanju u Čepinu, a to je bio dodatni razlog za ne baš veliki optimizam pred ovaj susret.

Od početka je domaćin pokazao da ga zanimaju samo tri boda, a kada su u 38. minuti uspjeli slomiti otpor požeške obrane sve je bilo odlučeno. Prvi strijelac za Čepin bio je Josip Gačić, a pobjedu Zelenih potvrdili su u nastavku Ivan Gelo i u posljednjoj minuti još jednom najbolji pojedinac utakmice Gačić.

Požeški trećeligaš u sljedećem, 15. kolu na svom stadionu igra protiv Bjelovara i to je susret o kojem ovisi završna ocjena čitave jeseni. Sva tri boda se nameću kao imperativ pred Tomljenovićevu momčad, u klubu je potpuna mobilizacija pa je tako potrebna mobilizacija i gledatelja koji moraju pomoći momčadi da dođe do bodova koji mir znače.

Utakmica Slavonija - Bjelovar se igra u subotu, 24. 11. 2018. s početkom u 13,30 sati na Stadionu kraj Orljave.

ČEPIN – SLAVONIJA 3:0 (1:0)

ČEPIN - ŠRC Čepin, gledatelja: 150. Suci: Sablić (Stare Plavnice), Matić (Virovitica), Volenik-Vidović (Milanovac)

STRIJELCI :  1:0 Gačić (38), 2:0 Gelo (68), 3:0 Gačić (90)

ČEPIN -  Kordić, Bilobrk, Goluža, Rolj, Gregić, Gelo (od 80. Lulić), Agatić, Ivić, Krstanović (od 87. Grgić), Gačić, Batarelo-Ćerdić (od 71. Brlić) Trener: Igor Toth

SLAVONIJA : Rezo, Nikolaš, Plešić, Majstorović, Karačić (od 78. Markanjević), Šulc (od 62. Grbeš), Žuljević, Sokić, Peharda, Božić, Smojvir Trener: Milan Tomljenović

Rezultati 14. kola : Čepin - Slavonija 3:0, Oriolik - Vukovar 1991 4:2, Belišće - Mladost 3:1, Slavija - Zrinski 0:0, Sloga - Bedem 1:1, Cibalia - Vihor 3:0, Bjelovar - Koprivnica 3:2, Đakovo Croatia - Marsonia 1:1

Parovi 15. kola : Slavonija - Bjelovar, Marsonia - Oriolik, Koprivnica - Đakovo Croatia, Vihor - Čepin, Bedem - Cibalia, Zrinski - Sloga, Mladost - Slavija, Vukovar 1991 - Belišće.