Utorak, 23 Travanj 2019 02:00

Lipa pobijedila BSK (Biškupci) u gostima u 9. kolu 3. Županijske nogometne lige

POŽEGA – U derbiju 9. kola 3. Županijske nogometne lige Lipa (Stara Lipa) je pobijedila BSK na njegovom terenu u Biškupcima rezultatom 0:2. Lidera prvenstva u vodstvo je doveo Luka Rožić u 56. minuti, a pobjedu je potvrdio Josip Vukić pogotkom za konačnih 0:2 u 90. minuti.

Ovčare su na svom terenu rezultatom 2:1 dobile Jovaču (Marino selo), Domaći su poveli pogodcima Marka Pačareka u 20. i Roberta Kovaćevića u 30. minuti, a poraz gostiju ublažio je Domagoj Nenadović u 39. minuti.

Eminovci su na svom terenu rezultatom 1:0 dobili Dinamo (Badljevina), a pogodak odluke postigao je u 86. minuti Ivan Japarić koji je u igru ušao u 57. minuti.

U posljednjem susretu 9. kola Slavonija je na svom terenu u Prekopakri rezultatom 2:1 bila bolja od Kamena (Vetovo). Domaće je u vodstvo doveo Mihael Rebrović već u 3. minuti, a izjednačio je Ivan Karadža u 30. minuti. Dalibor Čakarić je u 51. minuti iz kaznenog udarca donio pobjedu i sva 3 boda Slavoniji.

Utakmica 8. kola između Dinama (Badljevina) i BSK-a (Biškupci) koja je završila rezultatom 1:2 za goste nakon žalbe domaćina registrirana je rezultatom 3:0 za Dinamo. Razlog je što je za BSK nastupio igrač Pero Vidović koji je imao zabranu nastupa. BSK je osim gubitka 3 boda kažnjen s još jednim bodom tako da je otpao iz borbe za prvo mjesto.

Sve utakmice 10. kola igraju se u nedjelju, 28. 04. 2019. s početkom u 17,00 sati. Sastaju se Lipa – Eminovci, Jovača – Slavonija, Dinamo – Ovčare i Kamen – BSK.

Pročitano 1877 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 14 Svi 2019 11:43