Subota, 11 Svi 2019 02:00

Slavonija u gostima pobijedila Slaviju u županijskom derbiju 26. kola 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

PLETERNICA - Slavonija je danas ostvarila pobjedu u županijskom derbiju 26. kola 3. HNL - Istok protiv Slavije u Pleternici. Pogotke za  uvjerljivo vodstvo Požežana od 0-3 u prvom dijelu postigli su Marko Žuljević (7), Marko Karačić (27) i Tomislav Žuljević (29). Slavonija je sve svoje prilike iskoristila i praktički u prvih 30 minuta utakmice riješila pitanje pobjednika.

Crveni karton (drugi žuti) je u 56. minuti dobio domaći stoper Matej Gomerčić, nakon toga je u 77. minuti Ivan Peharda smanjio na 1:3 pa odmah potom u 82. minuti dobio također crveni karton (drugi žuti).

Iako trener Slavonije Dalibor Bognar u ovoj utakmici bog žutih kartona nije mogao računati na dva važna igrača, Mateja Pehardu i Dinu Bognara, momčad Slavonije je uspjela doći do pobjede i važna 3 boda. Slavonija je trenutno na 5. mjestu sa 38 osvojenih bodova.

"Plavi s Orljave" već u srijedu, 15. 05. s početkom u 17,00 sati na Stadionu kraj Orljave protiv Sloge (Nova Gradiška) igraju susret 27. kola 3. HNL - Istok.

Pročitano 1585 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 11 Svi 2019 19:41