Srijeda, 16 Listopad 2019 02:00

Kadeti Slavonije pobjedom nad Slavijom osvojili Županijski nogometni kup

POŽEGA - Kadeti Slavonije u finalu Županijskog nogometnog kupa jučer su na svom Stadionu rezultatom 2-1(0-0) svladali pleterničku Slaviju i osvojili pehar pobjednika koji im je uručio dopredsjednik Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije Tomislav Čabraja.

Slavija je povela u 63. minuti pogotkom Josipa Majetića, a nakon toga je sjajni Mateo Ivanešić u 70. i 78. minuti zabio 2 pogotka te osigurao slavlje svojim suigračima i nastavak natjecanja u Hrvatskom nogometnom kupu na nivou regije.

Danas (srijeda, 16. 10.) s početkom u 15,30 sati na Stadionu Slavonije u finalu juniorskog kupa također se sastaju Slavonija i Slavija. Sutra (četvrtak, 17. 10.) s početkom u 15,30 sati na Gradskom stadionu u Pakracu u finalu kupa starijih pionira sastaju se domaći Hajduk i Slavonija.

SLAVONIJA - SLAVIJA 2:1 (0:0)

POŽEGA, Stadion Slavonije. Gledatelja 100. Sudac : Davor Banović (Trenkovo). Pomoćnici : Milan Paun i Danijel Rađenović (Požega). Delegat : Siniša Grubišić (Pakrac).

STRIJELCI : 0:1 Majetić (63), 1:1 Ivanešić (70), 2:1 Ivanešić (78)

SLAVONIJA - Kraljak, Margeta, Jakobović (od 50. Raguž), Jurić (od 64. Mulc), Benić (od 80. Kopilaš), Kelebuda, Šubara, Milosavljević (od 41. Begović), Pavić (od 62. Rotim), Ivanešić (od 79. Jovanović), Đaković (od 80. Domazet). Trener : Ninoslav Parmaković

SLAVIJA - Mrvelj, S. Senić, Kovačević, Bošnjak, Majetić, P. Senić (od 80. Odobašić), Dražetić (od 62. Živković), Tokić, Subotić (od 80. Matošević), Matanić, Buturac (od 43. Vidović, od 70. Orešković). Trener : Ivan Kelemen

IGRAČ UTAKMICE : Mateo Ivanešić

Pročitano 1628 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 16 Listopad 2019 14:41